560. Audi SQ7 & folie ochronne Premium Shield & pakiet powłok ceramicznych

19-11-2017

P2130035P2130245P2130268P2130285P2130244

 

 

 

Zabezpieczenie frontów nowych aut bezbarwnymi foliami ochronnymi staje się powoli standardem, coraz częściej także zabezpieczane w ten sposób są auta w całości co daje do tego czasu nieosiągalne perfekcyjne zabezpieczenie i efekt wizualny. Czarne Audi SQ7 zostało nam powierzone zaraz po wyjeździe z salonu w celu najlepszego na świecie zabezpieczenia całego auta. Decyzja padła oczywiście na połączanie znakomitych bezbarwnych folii ochronnych Premium Shield oraz pakietu powłok ceramicznych. Oczywiście standardowo prace zaczęliśmy od demontażu kół aby zająć się dokładnie nadkolami, zaciskami i felgami. Następnie dokładnie oczyściliśmy nadwozie z wszelkich naleciałości. Po przygotowaniu przeszliśmy do zabezpieczenia auta, najpierw aplikując bezbarwne folie ochronne. Folie zazwyczaj aplikuje się na najbardziej narażone el. auta jak przód, tym razem zdecydowaliśmy się całe auto w każdym elemencie pokryć najlepszymi na świecie samo-regeneracyjnymi foliami Premium Shield Self Healing aby uzyskać 100% ochronę lakieru, który będzie całkowicie izolowany od środowiska zewnętrznego i nic nie będzie wstanie go uszkodzić. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy pakiet powłok na całe auto, folie, szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), elementy nielakierowane czy końcówki wydechu. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą ogromnego silnika V8 oraz wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami najwyższej klasy. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Audi nabrało perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały wszystkie elementy auta w celu ochrony przed wszelkimi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Zderzak przedni i tylny
 • Maska
 • Klosze lamp
 • Błotniki przednie
 • Drzwi przednie
 • Drzwi tylne
 • Błotniki tylne
 • Dach i słupki
 • Progi
 • Klapa bagażnika
 • Lusterka
 • Różne detale

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna.
Jako dodatek filmik z samoregeneracji rys- https://www.youtube.com/watch?v=4nfBoMBSrYo
oraz efektu wizualnego- https://www.youtube.com/watch?v=R0-REw1Pg_Q&t

559. Range Rover Evoque & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

19-11-2017

P2130742P2130774P2130788P2130797

 

 

 

Witamy! Range Rover Evoque został nam oddany po kilku latkach użytkowania w celu kompleksowego detailingu oraz maksymalnie dobrego zabezpieczenia na przyszłe lata a szczególnie coraz trudniejsze jesienno/zimowe warunki. Zaczęliśmy od detailingu felg oraz nadkoli a także dogłębnego oczyszczenia lakieru. Następnie przystąpiliśmy do najbardziej czasochłonnego i najważniejszego etapu prac czyli pełnej korekty zniszczonego lakieru, usunęliśmy wszelkie niedoskonałości i zmatowienie, po kilku dniach prac był gotowy do zabezpieczanie powłoką ceramiczną. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element (lakier, felgi, szyby itp) najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście Evoque przeszedł, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczony i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Nie zapomnieliśmy, także o zajęciu się komorą silnika. Range Rover dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką odmienił się nie do poznania oraz przez długi czas będzie cieszył oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

558. Porsche 911 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

12-11-2017

P2130628P2130638P2130660P2130673

 

 

 

Tym razem mieliśmy przyjemność zająć się poprzednią generacją Porsche 911 czyli modelem 997, auto zostało nam powierzone celu kompleksowego detailingu oraz zabezpieczenia aby po kilku latach użytkowania było ponowie jak nowe oraz w pełni zabezpieczone na kolejne. Zaczęliśmy od detailngu felg oraz nadkoli a także dogłębnego oczyszczenia lakieru. Następnie przystąpiliśmy do najbardziej czasochłonnego i najważniejszego etapu prac czyli pełnej korekty zniszczonego lakieru, usunęliśmy wszelkie niedoskonałości i zmatowienie, po kilku dniach prac odmienił się nie do poznania oraz był gotowy do zabezpieczanie powłoką ceramiczną. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście Porsche przeszło, także bardzo dokładny detailing jasnego wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczony i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Nie zapomnieliśmy, także o zajęciu się komorą silnika. Porsche dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką odmieniło się nie do poznania oraz przez wiele przyszłych lat będzie cieszyło oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

557. BMW X5 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

12-11-2017

P2120913P2120972P2120984P2120987

 

 

 

Witamy. Kolejny raz mieliśmy okazję zająć się modelem BMW X5, auto zostało nam oddane z niewielkim przebiegiem w celu kompleksowego detailingu oraz zabezpieczenia aby było ponownie jak nowe oraz w pełni zabezpieczone na kolejne lata użytkowania.  Zaczęliśmy od detailngu felg oraz nadkoli a także dogłębnego oczyszczenia nadwozia. Następnie przystąpiliśmy do etapu korekty lakieru, usunęliśmy wszelkie niedoskonałości i zmatowienie aby idealnie przygotować auto pod zabezpieczenie pakietem powłok. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element (szyby, felgi, lakier, klosze lamp, el. plastikowe) najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście BMW przeszło, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczony i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Nie zapomnieliśmy, także o zajęciu się komorą silnika. BMW dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką odmieniło się nie do poznania oraz przez długi czas będzie cieszył oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

556. Porsche 911 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

6-11-2017

P2120808P2120853P2120872P2120865P2120849

 

 

 

Ponownie mieliśmy okazję maksymalnie zabezpieczyć nowe auto przed wszystkimi możliwymi uszkodzeniami, czyli połączyć najlepsze na rynku bezbarwne folie ochronnych Premium Shield z ceramiką natryskową OptiCoat PRO.
Oczywiście prace rozpoczęliśmy od zdjęcia z auta kół i zabezpieczenia nadkoli, felg oraz zacisków hamulcowych powłokami ceramicznymi. Kolejno przeszliśmy do dokładnego oczyszczenia całego nadwozia z naleciałości oraz usunięcia już zaistniałych uszkodzeń jak wżery po owadach, mikrorys czy zmatowień. Następnie przystąpiliśmy do aplikacji bezbarwnych folii ochronnych na najbardziej narażone na mocne uszkodzenia el. auta, oczywiście zdecydowaliśmy się jak zawsze wybrać produkt bezkonkurencyjny i nowoczesny na rynku, czyli folie Premium Shield Elite. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy w natryskowy sposób grubą warstwę powłoki 9H+ Optimum OptiCoat Professional potwierdzoną testami TUV, pokrywając ją dla maksymalnego efektu wizualnego powłoką GlossCoat, która na końcu została utwardzona w odpowiedniej temp. lampami IR. Oczywiście zajęliśmy się, także zabezpieczeniem pakietem powłok wszelkich innych elementów jak szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), lampy czy elementy nielakierowane . Nie pominęliśmy zajęcia się wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Porsche nabrało perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały przednie elementy głównie w celu ochrony przed mocnymi mechanicznymi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Cały zderzak przedni
 • Cała maska
 • Przody błotników
 • Klosze lamp
 • Lusterka
 • Wnęki pod klamkami
 • Ranty drzwi

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

555. Ford Mustang GT & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

6-11-2017

P2130106P2130213P2130195P2130221

 

 

 

Witamy! Kolejny Ford Mustang trafił pod nasze skrzydła, tym razem w grafitowym kolorze. Auto przeszło nasz szeroki pakiet dla nowych aut więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy z auta koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg oraz zacisków hamulcowych. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi z naciskiem na zabezpieczenie skór, el. plastikowych oraz materiałowych. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu finalnego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie, co na pewno przyda się w coraz trudniejszych jesienno/zimowych warunkach. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

554. Ferrari F12 Berlinetta & folie ochronne Premium Shield & pakiet powłok ceramicznych

29-10-2017

P2120458P2120474P2120513P2120438P2120451

 

 

 

Przez wiele lat działalności zajmowaliśmy się setkami różnych aut, tym razem z dumą zapraszamy do naszego najbardziej rozbudowanego projektu detailingu. Przepiękne Ferrari Berlinetta zostało nam powierzone w celu maksymalnie kompleksowego detailingu oraz najlepszego na świcie zabezpieczenia całego auta. Decyzja padła oczywiście na połączanie znakomitych bezbarwnych folii ochronnych Premium Shield oraz pakietu powłok ceramicznych. Oczywiście standardowo prace zaczęliśmy od demontażu kół aby zająć się dokładnie nadkolami, zaciskami i felgami. Następnie dokładnie oczyściliśmy nadwozie z wszelkich naleciałości. Sam lakier który posiadał bardzo dużą ilość niedoskonałości, mikrorys, zmatowień został poddany pełnej korekcie aby uzyskać perfekcyjny efekt wizualny przed zabezpieczaniem. Po przygotowaniu przeszliśmy do zabezpieczenia auta, najpierw aplikując bezbarwne folie ochronne. Folie zazwyczaj aplikuje się na najbardziej narażone el. auta jak przód, tym razem zdecydowaliśmy się całe auto w każdym elemencie pokryć najlepszymi na świecie foliami Premium Shield Elite aby uzyskać 100% ochronę lakieru, który będzie całkowicie izolowany od środowiska zewnętrznego i nic nie będzie wstanie go uszkodzić. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy pakiet powłok na całe auto, folie, szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), elementy nielakierowane czy końcówki wydechu. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą ogromnego silnika V12 oraz przepięknym wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami najwyższej klasy. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Ferrari nabrało perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały wszystkie elementy auta w celu ochrony przed wszelkimi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Zderzak przedni i tylny
 • Maska
 • Klosze lamp
 • Błotniki przednie
 • Drzwi
 • Błotniki tylne
 • Dach i słupki
 • Progi
 • Klapa bagażnika
 • Lusterka

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

553. Porsche Panamera & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

28-10-2017

P2110356P2110465P2110475P2110483

 

 

 

Witamy! Kolejny raz mieliśmy przyjemność zająć się najnowszym modelem Porsche Panamera, tym razem w czarnym metalicznym lakierze. Auto zostało nam powierzone zaraz po wyjeździe z salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia pakietem powłok ceramicznych. Porsche przeszło nasz szeroki pakiet NewShine więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy z auta koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg oraz zacisków hamulcowych. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi z naciskiem na zabezpieczenie delikatnych jasnych skór, el. plastikowych oraz materiałowych. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu finalnego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie, co na pewno przyda się w coraz trudniejszych jesienno/zimowych warunkach. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

552. Mercedes E-class & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

22-10-2017

P2120037P2120111P2120129P2120132foliemerce

 

 

 

Kolejny raz naszym zadaniem było maksymalne zabezpieczenia nowego auto przed wszystkimi możliwymi uszkodzeniami, kolejny raz oczywiście użyliśmy najlepszych na rynku bezbarwnych folii ochronnych Premium Shield na front auta oraz ceramiki natryskowej OptiCoat PRO.
Oczywiście prace rozpoczęliśmy od zdjęcia z auta kół i zabezpieczenia nadkoli, felg oraz zacisków hamulcowych powłokami ceramicznymi. Kolejno przeszliśmy do dokładnego oczyszczenia całego nadwozia z naleciałości oraz usunięcia już zaistniałych uszkodzeń jak wżery po owadach, mikrorys czy zmatowień. Następnie przystąpiliśmy do aplikacji bezbarwnych folii ochronnych na najbardziej narażone na mocne uszkodzenia el. auta, oczywiście zdecydowaliśmy się jak zawsze wybrać produkt bezkonkurencyjny i nowoczesny na rynku, czyli folie Premium Shield Elite. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy w natryskowy sposób grubą warstwę powłoki 9H+ Optimum OptiCoat Professional potwierdzoną testami TUV, pokrywając ją dla maksymalnego efektu wizualnego powłoką GlossCoat, która na końcu została utwardzona w odpowiedniej temp. lampami IR. Oczywiście zajęliśmy się, także zabezpieczeniem pakietem powłok wszelkich innych elementów jak szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), lampy czy elementy nielakierowane . Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika oraz wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Mercedes nabrał perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały przednie elementy głównie w celu ochrony przed mocnymi mechanicznymi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Cały zderzak przedni
 • Cała maska
 • Całe błotniki
 • Klosze lamp
 • Lusterka
 • Wnęki pod klamkami
 • Półka progu bagażnika

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

551. Infiniti Q50 S & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

22-10-2017

P2120644P2120648P2120661P2120675

 

 

 

Witamy! Hybrydowe Infiniti Q50 zostało nam oddane po kilku latkach użytkowania w celu kompleksowego detailingu oraz maksymalnie dobrego zabezpieczenia na przyszłe lata a szczególnie coraz trudniejsze jesienno/zimowe warunki. Auto przeszło tak naprawdę nasz standardowy szeroki pakiet prac więc zaczęliśmy od detailingu felg oraz nadkoli a także dogłębnego oczyszczenia lakieru. Następnie przystąpiliśmy do najbardziej czasochłonnego i najważniejszego etapu prac czyli pełnej korekty zniszczonego lakieru, usunęliśmy wszelkie niedoskonałości i zmatowienie, po kilku dniach prac był gotowy do zabezpieczanie powłoką ceramiczną. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element (lakier, felgi, szyby itp) najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście Infiniti przeszło, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczony i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Nie zapomnieliśmy, także o zajęciu się komorą silnika. Infiniti dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką odmieniło się nie do poznania oraz przez długi czas będzie cieszyło oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

550. Porsche Panamera & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

15-10-2017

P2110789P2110853P2110866P2110874

 

 

 

Witamy ponownie. Dziś zapraszamy do fotorelacji z zabezpieczenia najnowszego modelu Porsche Panamera 4S w białym perłowym lakierze, która został nam powierzona zaraz po wyjeździe z salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia pakietem powłok ceramicznych. Auto przeszło nasz szeroki pakiet NewShine więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy z auta koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg oraz zacisków hamulcowych. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi z naciskiem na zabezpieczenie delikatnych jasnych skór, el. plastikowych oraz materiałowych. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu finalnego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie, co na pewno przyda się w coraz trudniejszych jesienno/zimowych warunkach. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

549. Audi A8 Long & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

15-10-2017

P2110564P2110699P2110715P2110731

 

 

 

Tym razem naszym zadaniem było odświeżanie i zabezpieczenie natryskową ceramiką czarnego Audi A8 w wersji Long, należącego do naszego stałego klienta. Zaczęliśmy od detailingu felg oraz nadkoli a także dogłębnego oczyszczenia lakieru. Następnie przystąpiliśmy do najbardziej czasochłonnego i najważniejszego etapu prac czyli korekty zniszczonego lakieru, usunęliśmy wszelkie niedoskonałości i zmatowienie, po kilku dniach prac odmienił się nie do poznania oraz był gotowy do zabezpieczanie powłoką ceramiczną. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście Audi przeszło, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczone i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Limuzyna Audi dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką odmieniła się nie do poznania oraz przez bardzo długi czas będzie cieszyła oko idealną prezentacją, zminimalizowanym brudzeniem oraz banalnym oczyszczaniem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

548. BMW M2 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

8-10-2017

P2110052P2110082P2110105P2110159PSelite

 

 

 

Witamy! Kolejny raz mieliśmy za zadanie przeprowadzić perfekcyjne zabezpieczenie auta aby przez lata było odporne na wszelkie uszkodzenia i zawsze wyglądało idealnie. BMW M2 praktycznie zaraz po wyjeździe z salonu zostało przez nas zabezpieczone pakietem powłok ceramicznych oraz bezbarwnymi foliami ochronnymi.
Oczywiście prace rozpoczęliśmy od zdjęcia z auta kół i zabezpieczenia nadkoli, felg oraz zacisków hamulcowych powłokami ceramicznymi. Kolejno przeszliśmy do dokładnego oczyszczenia całego nadwozia z naleciałości oraz usunięcia już zaistniałych uszkodzeń jak wżery po owadach, mikrorys czy zmatowień. Następnie przystąpiliśmy do aplikacji bezbarwnych folii ochronnych na najbardziej narażone na mocne uszkodzenia el. auta, oczywiście zdecydowaliśmy się jak zawsze wybrać produkt bezkonkurencyjny i nowoczesny na rynku, czyli folie Premium Shield Elite. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy w natryskowy sposób grubą warstwę powłoki 9H+ Optimum OptiCoat Professional potwierdzoną testami TUV, pokrywając ją dla maksymalnego efektu wizualnego powłoką GlossCoat, która na końcu została utwardzona w odpowiedniej temp. lampami IR. Oczywiście zajęliśmy się, także zabezpieczeniem pakietem powłok wszelkich innych elementów jak szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), lampy czy elementy nielakierowane . Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika oraz wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami. Po kilkudziesięciu godzinach pracy BMW nabrało perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały przednie elementy głównie w celu ochrony przed mocnymi mechanicznymi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Cały zderzak przedni
 • Cała maska
 • Całe błotniki
 • Klosze lamp
 • Przednie słupki
 • Przód dachu
 • Lusterka
 • Progi
 • Drzwi
 • Półka tylnego bagażnika

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

547. Mercedes ML & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

8-10-2017

P2110232P2110274P2110287P2110293

 

 

 

Nasz stały klient powierzył nam zaraz po zakupie swoje kolejne auto. Mercedes ML z przebiegiem ok 100 tyś. km trafił do nas w celu kompleksowego odświeżenia aby ponownie wyglądał jak zaraz po wyjeździe z salonu oraz maksymalnie dobrego zabezpieczenia na przyszłe lata użytkowania a szczególnie coraz trudniejsze jesienne warunki. Zaczęliśmy od detailingu felg oraz nadkoli a także dogłębnego oczyszczenia lakieru. Następnie przystąpiliśmy do najbardziej czasochłonnego i najważniejszego etapu prac czyli pełnej korekty zniszczonego lakieru, usunęliśmy wszelkie niedoskonałości i zmatowienie, po kilku dniach prac odmienił się nie do poznania oraz był gotowy do zabezpieczanie powłoką ceramiczną. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście Mercedes przeszedł, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczone i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Nie zapomnieliśmy, także o zajęciu się komorą silnika. Mercedes dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką odmienił się nie do poznania oraz przez wiele przyszłych lat będzie cieszył oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

546. Porsche 911 GTS & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

2-10-2017

P2100630P2100690P2100791P2100810

 

 

 

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować relację z pracy i foto z efektu końcowego nad pięknym Porsche 911 w wersji GTS. Auto zostało nam powierzone z niewielkim przebiegiem w celu odświeżenia oraz przede wszystkim pokrycia pakietem powłok ceramicznych OptiCoat PRO. Standardowo prace rozpoczęliśmy od dokładnego i dogłębnego oczyszczenia nadwozia z wszelkich naleciałości. Następnie w celu uzyskania jak najlepszego efektu lakier został poddany odświeżeniu aby usunąć powstałe już uszkodzenia delikatnego lakieru jak płytsze i głębsze rysy, zmatowienie, wżery po owadach na froncie auta oraz sporą ilość mniejszych i większych obcierek. Po pracy nad lakierem na auto zaaplikowaliśmy grubą warstwę natryskowej powłoki certyfikowanej przez TUV- OptiCoat Professional z dodatkową warstwą GlossCoat. Następnie pokryliśmy resztę elementów dedykowanymi powłokami, między innymi szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX) oraz lampy, poddaliśmy pielęgnacji el. plastikowe i chromowane, po czym wygrzaliśmy całe auto w wysokiej temperaturze lampami IR. Całe wnętrze zostało odświeżone, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Porsche po kilku dniach prac nabrało idealnego wyglądu i ochrony na bardzo długi czas co ułatwi do maksimum utrzymanie w idealnym stanie nawet w trudnych jesienno zimowych warunkach. Zapraszamy do relacji! (Czytaj dalej…)

545. Audi A6 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

2-10-2017

P2100557P2100600P2100613P2100626

 

 

 

Witamy! Audi A6 zostało nam oddane po kilku latkach użytkowania w celu kompleksowego detailingu oraz maksymalnie dobrego zabezpieczenia na przyszłe lata a szczególnie coraz trudniejsze jesienne warunki. Zaczęliśmy od detailingu felg oraz nadkoli a także dogłębnego oczyszczenia lakieru. Następnie przystąpiliśmy do najbardziej czasochłonnego i najważniejszego etapu prac czyli pełnej korekty zniszczonego lakieru, usunęliśmy wszelkie niedoskonałości i zmatowienie, po kilku dniach prac był gotowy do zabezpieczanie powłoką ceramiczną. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element (lakier, felgi, szyby itp) najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście Audi przeszło, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczony i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Nie zapomnieliśmy, także o zajęciu się komorą silnika. Audi dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką odmieniło się nie do poznania oraz przez długi czas będzie cieszyło oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

544. Ford Mustang GT & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

27-09-2017

P2100382P2100442P2100476P2100487

 

 

 

Witamy ponownie. Dziś zapraszamy do fotorelacji z zabezpieczenia Mustanga w mocnej wersji V8 oraz czerwonym lakierze, który został nam powierzony zaraz po wyjeździe z salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia pakietem powłok ceramicznych. Auto przeszło nasz szeroki pakiet NewShine więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy z auta koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg oraz zacisków hamulcowych. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi z naciskiem na zabezpieczenie delikatnych skór, el. plastikowych oraz materiałowych. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu usunięcia już powstałych niedoskonałości jak wżery po owadach, mikrorysy, zmatowienie. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie, co na pewno przyda się w coraz trudniejszych jesienno/zimowych warunkach. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

543. Volvo XC90 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

27-09-2017

P2080833P2080912P2080924P2080934

 

 

 

Witamy! Dziś zapraszamy do fotorelacji z prac nad salonowo nowym Volvo XC90 w niespotykanym i bardzo ładnym kolorze. Auto zostało nam powierzone niedługo po zakupie w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia powłoką ceramiczną. Oczywiście prace rozpoczęliśmy od zdjęcia z auta kół i zabezpieczenia nadkoli oraz felg. Następnie przeszliśmy do dokładnego oczyszczenia całego nadwozia z naleciałości oraz zabezpieczeń fabrycznych i dogłębnego wyglinkowania lakieru. Następnie poprawiliśmy niedoskonałości powstałe przez krótki czas użytkowania (wżery od owadów, lekkie zmatowienie) oraz zaaplikowaliśmy w natryskowy sposób grubą warstwę powłoki 9H+ Optimum OptiCoat Professional potwierdzoną testami TUV, pokrywając ją dla maksymalnego efektu wizualnego powłoką GlossCoat, która na końcu została utwardzona w odpowiedniej temp. lampami IR. Oczywiście zajęliśmy się, także zabezpieczeniem pakietem powłok wszelkich innych elementów jak szyby, felgi, lampy czy elementy nielakierowane itp. Zajęliśmy się, także całym wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami, zaimpregnowaliśmy delikatne jasne skóry. Po kilkudziesięciu godzinach pracy auto nabrało perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej ceramicznej ochrony na bardzo długi czas co zdecydowanie ułatwi utrzymać auto w coraz trudniejszych jesienno zimowych warunkach. Zapraszamy do fotorelacji! (Czytaj dalej…)

542. Nissan GT-R & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

17-09-2017

P2100234P2100282P2100297P2100306

 

 

 

Witamy! Dziś zapraszamy do fotorelacji z zabezpieczenia supersportwego auta jakim jest najnowszy model Nissana GTR, który został nam powierzony zaraz po wyjeździe z salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia pakietem powłok ceramicznych. Auto przeszło nasz szeroki pakiet NewShine więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy z auta koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg oraz zacisków hamulcowych. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi z naciskiem na zabezpieczenie delikatnych skór, el. plastikowych oraz materiałowych. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł perfekcyjną korektę dla idealnego efektu końcowego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), tytanowe końcówki wydechu itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie, co na pewno przyda się w coraz trudniejszych jesienno/zimowych warunkach. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

541. Mazda 6 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

17-09-2017

P2080664P2080698P2080709P2080713

 

 

 

Mazdę a dokładnie model 6 znamy już bardzo dobrze, wiemy jak zająć się jej pięknym i delikatnym lakierem. Ten egzemplarz został nam powierzony w celu kompleksowego detailingu oraz maksymalnie dobrego zabezpieczenia na przyszłe lata użytkowania a szczególnie coraz trudniejsze jesienne warunki. Zaczęliśmy od detailingu felg oraz nadkoli a także dogłębnego oczyszczenia lakieru. Następnie przystąpiliśmy do najbardziej czasochłonnego i najważniejszego etapu prac czyli pełnej korekty zniszczonego lakieru, usunęliśmy wszelkie niedoskonałości i zmatowienie, po kilku dniach prac odmienił się nie do poznania oraz był gotowy do zabezpieczanie powłoką ceramiczną. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście Mazda przeszła, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczony i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Nie zapomnieliśmy, także o zajęciu się komorą silnika. Mazda dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką odmieniła się nie do poznania oraz przez wiele przyszłych lat będzie cieszyła oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)