Nowe potężne zabezpieczenie lakieru czyli bezbarwne folie ochronne

Oprócz zabezpieczenia całego auta mocną ceramiczną powłoką istnieje także możliwość przeprowadzenia przez nas pokrycia najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów auta bezbarwnymi foliami ochronnymi. Folie te chronią przed najmocniejszymi uszkodzeniami jak odpryski lakieru od kamieni na froncie samochodu, rysami, lekkimi obcierkami np. zderzaka, itp itd. Polecane szczególnie dla aut z dużą mocą (szybko się przemieszczających), jeżdżących dużo po autostradach i trasach, samochodach typu SUV i terenowych (wysokie płaskie przody).
Istnieje wiele możliwości aplikacji na różne elementy auta takie jak:
– Najbardziej narażony przód: maska, zderzak, błotniki przednie
 -Klosze lamp. Nowoczesne bardzo wrażliwe na wypiaskowanie od żwiru drogowego i kamieni.
– Lusterka oraz przednie słupki.
– Wnęki pod klamkami czy też półka tylnego zderzaka (częste uszkodzenia od wkładania rzeczy do bagażnika).
– Oklejanie całych aut jako najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia lakieru.
Zabezpieczenie niewidoczną folią przedniej szyby przed odpryskami oraz rysami. NOWOŚĆ!
Każdy z elementów może być osobno pokrywany folią jak tylko życzy sobie klient. Pakiet grubej natryskowej ceramiki wraz z dodatkowymi elementami bezbarwnej folii tworzy pancerną zbroję dla Twojego auta.
Zapraszamy do kontaktu i wyceny.
Szerokie informacje, testy, pakiety, rodzaje folii- zapraszamy!

 

100% ceramiki na Twoim Aucie! Przełomowa natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z natryskowej metody aplikacji powłoki ceramicznej! 100% powłoki na Twoim Aucie.

Ręczne warstwowanie powłok niestety nie przynosi oczekiwanych rezultatów.. dlatego też po wielu miesiącach testów oraz rozmów z producentem powłok ceramicznych Optimum Technology, opracowaliśmy jako jedyni w Polsce metodę natryskowej aplikacji wielowarstwowej/trzyskładnikowej powłoki ceramicznej Optimum pod nazwą OptiCoat PRO+GlossCoat. Dzięki aplikacji warstw poprzez natrysk potrafimy osiągnąć przełomowe znakomite wyniki działania kompozytu ceramicznego na aucie. Poprzez to uzyskujemy maksymalnie grubą i co ważne równą warstwę ceramiki na lakierze, co za tym idzie nieosiągalną do tej pory ochronę, trwałość, efekt wizualny połysku oraz działanie samej powłoki.

Filmik z aplikacja metodą natryskową- FILM
Filmik z aplikacji na Mercedesie A45 AMG- FILM
Filmik z efektu wizualnego czarne Porsche 991- FILM
Filmik z efektu wizualnego niebieskie BMW M3 F80- FILM
Filmik z banalnego mycia Jaguar XK- FILM
Ekstremalny test na zasadowe ph/mocny kwas/alkohol- FILM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TVN Turbo i idealne zabezpieczenie zimowe ceramiką w ShineFactory :)

 

 

 

 

 

Powłoka ceramiczna Optimum OptiCoat Professional 9H+, posiada testy i certyfikaty TUV nawet w specjalistycznych komorach atmosferycznych (test do pobrania w odpowiedniej zakładce). Dzięki wieloletniemu dopracowaniu przez Amerykańską firmę Optimum Polymer Technology, powłoki oparte na kompozycie ceramicznym idealnie chronią lakier i wszelkie inne el. auta w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Dzięki niewiarygodnym właściwością hydrofobowym, powłoki te zbierają minimalną ilość zabrudzeń oraz w trudnych warunkach pogodowych posiadają właściwości samooczyszczania.

Kilka filmów z właściwości hydrofobowych:

BMW 6 Grand Coupe po 10 tyś. kilometrów- FILM
Ferrari Italia- FILM
VW Golf- FILM
Nissan 200sx- FILM
BMW 5- FILM

Zapraszamy do zapoznania się z wszelkimi informacjami oraz testami powłok-  Powłoki ceramiczne Optimum GlossCoat oraz OptiCoat Professional.

Już teraz możecie Państwo zobaczyć 608 pełnych fotorelacji z prac nad różnymi autami!

Od początku naszej wieloletniej działalności kilkaset aut przeszło zabiegi związane z auto-detailngiem w naszym studio.
Zajmowaliśmy się autami wszystkich klas, od aut miejskich przez auta sportowe, limuzyny, suvy itp. Autami nowymi oraz używanymi w różnym stanie. Z doświadczenia potrafimy pracować nad lakierami o różnych właściwościach, rożnych marek czy lat produkcji. Jesteśmy całkowicie niezależni od wszelkich producentów, dlatego możemy pracować na kosmetykach i aplikować nieszablonowe powłoki, które wybieramy z całego świata po wielu testach i próbach.

Na naszej stronie możecie Państwo zobaczyć już 608 pełnych fotorelacji z prac nad różnymi autami. Zapraszamy do działu Projekty.

Zapraszamy, także do skorzystania z wyszukiwarki projektów! Dzięki niej możecie Państwo łatwo znaleźć auto, z którego fotorelację chcecie zobaczyć. Być może będzie bardzo podobne do Waszego!

a

a

Zapraszamy do fotorelacji z aut pokrytych prawdopodobnie najlepszą powłoką testowaną przez TUV, OptiCoat Professional!

Cieszy nas Państwa zainteresowanie prawdopodobnie najlepszą powłoką testowaną przez TUV, OptiCoat Professional! Zapraszamy do szerokich fotorelacji z aut finalnie zabezpieczoną tą powłoką.
Koniecznie także zobaczcie filmik z niewiarygodnych właściwości hydrofobowych powłoki- FILM

Powłoka professional po 10 000 km przebiegu- FILM

Efekt wizualny powłoki ceramicznej- FILM

Ferrari Italia:

P1560829P1560882P1560972P1570011

 

 

 

To kolejne Ferrari jakim mieliśmy przyjemność się zająć. Auto finalnie zabezpieczone powłoką Professional, odwiedziło nas kilka miesięcy później na mycie, podczas zabiegów nagraliśmy efekt działania powłoki- FILM
Maksymalnie łatwe mycie, zminimalizowane brudzenie, trwała ochrona, zawsze idealny połysk.
Kropelkowanie oraz odpychanie wody po aplikacji powłoki ceramicznej OptiCoat Professional + GlossCoat. Auto często użytkowane, biorące udział w imprezach motoryzacyjnych itp.

VW Golf 7R:

P1520576P1520640P1520606P1520630

 

 

 

Z dumą pragniemy poinformować, iż zostaliśmy autoryzowanym studiem detailingu Optimum Polymer Technologies!

Od wielu lat zajmujemy się detailingiem, staramy się używać najwyższej klasy kosmetyków do pielęgnacji waszych aut. Cały czas testujemy produkty z całego świata. Ostatnimi czasy mocno zainteresowała nas Amerykańska firma Optimum Polymer Technologies. Firma ta w laboratoryjny sposób pracuje na całym świecie nad najbardziej zaawansowanymi produktami do pielęgnacji aut w szczególności powłok ochronnych, przechodzących rygorystyczne testy TUV! Po wielotygodniowych rozmowach z producentem oraz pracy na produktach byliśmy niesamowicie pozytywnie zaskoczeni i postanowiliśmy wprowadzić je do naszej oferty. Z dumą pragniemy poinformować, iż zostaliśmy pierwszym i jedynym w Polsce autoryzowanym studiem detailingu mogącym aplikować najbardziej zaawansowane technologicznie powłoki ochronne. Dlaczego najbardziej zaawansowane ? Zapraszamy do działu powłoki ceramiczne z informacjami i testami powłok Optimum GlossCoat oraz OptiCoat Professional.

ShineFactory + Wheeler Dealer + Jaguar E-type

Witamy Was serdecznie!

Chcielibyśmy przedstawić Wam krótką relację z bardzo ciekawej i przyjemnej przygody, jaka nas spotkała. Jakiś czas temu, dostaliśmy dość specyficzny telefon.. był to jeden z członków zespołu wheeler dealer. Dostaliśmy informację iż są teraz w Polsce z Mikiem Brewerem i całą ekipą w celu nakręcenia odcinka ich nowego programu Trading Off. Eee staliśmy jak wryci. Z dalszej rozmowy wynikło, iż posiadają pięknego Jaguara E type po wielu przejściach i chcą go doprowadzić do jak najlepszego stanu bez konieczności lakierowania. Chociaż mieli już koncepcję na „mycie parowe” są pod wrażeniem efektów naszych prac i z wielką chęcią spróbowaliby naszych usług. Z wielkim uśmiechem na twarzy zgodziliśmy się na współpracę. Po kilku dodatkowych telefonach uświadomiono nam, iż to nie żarty i że prace będą polegały także, a przede wszystkim na nakręceniu dużej ilości ujęć z naszej pracy i rozmów z Mikiem, które zobaczy cały świat. Troszkę przestraszeni, ale z wielkim entuzjazmem zapewniliśmy, iż staniemy na wysokości zadania i zrobimy, co będzie w naszej mocy.

Zapraszamy do przeczytania dalszego opisu dnia oraz pełnej fotorelacji zdjęciowej.

Usuwanie wgniotek bez lakierowania różnego rodzaju metodami.

 Witamy i zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty usuwania najróżniejszego rodzaju wgniotek z elementów Państwa aut.

Długo wyszukiwani eksperci z którymi współpracujemy od wielu lat zawodowo zajmują się wyciąganiem wgniotek z aut najróżniejszych marek. Stosujemy najróżniejsze metody ich usuwania od wewnątrz oraz z zewnątrz, nawet tych najcięższych z zamkniętych profili lub w miejscach wzmocnień konstrukcyjnych.

Cena za usuniecie wgnieceń od elementu zaczyna się od 200zł, natomiast zawsze jest dokładnie wyceniane po oględzinach.

Coraz więcej osób oraz firm zakończyło nasze szkolenia z auto detailingu!

Witamy. Coraz więcej firm i osób korzysta z naszych szkoleń na temat ogólnie pojętej kosmetyki aut oraz korekty i renowacji lakieru.

Bardzo nam miło pracować z Wami, bardzo fajna atmosfera oraz Wasza chęć do pracy daje świetne efekty!

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą szkolenia z detailingu – Opis Szkoleń.

Nowe powłoki ochronne. Powłoki kwarcowe oraz ceramiczne.

Już dziś w Shine Factory, oferujemy zabezpieczenie lakierów w Państwa autach najnowszymi technologicznie i najlepszymi na świecie, powłokami ochronnymi. Zarówno kwarcowymi jak i ceramicznymi. Specjalnie dla Państwa, po wielu testach, z całego rynku produktów wybraliśmy 4 najlepsze powłoki, ceramiczne oraz kwarcowe, które możemy nałożyć na Państwa samochód.

1. Powłoka ceramiczna Opti-Coat.

2. Powłoka ceramiczna CeramicPro Light.

3. Powłoka kwarcowa Gyeon Q2 Prime.

4. Powłoka kwarcowa Cquartz.

 

Po więcej informacji oraz dokładny opis wszystkich powłok zapraszamy do zakładki Powłoki Ochronne.

Szkolenia z auto detailingu

ShineFactory to firma detailingowa z kilkuletnim doświadczeniem. Przez ten czas w profesjonalny sposób zajęliśmy się niezliczoną ilością aut, a już ponad 280 przedstawiliśmy w pełnych fotorelacjach na naszej stronie w dziale projekty.

Tym razem jednak pragniemy zaproponować szkolenia z pielęgnacji i kosmetyki aut. Kilkudniowe szkolenie w skrócie obejmować będzie dokładne zapoznanie się z rynkiem oraz wszelkimi produktami kosmetyki aut, poznanie praktyczne metod korekty lakierów, przedstawienie różnorodnych metod zabezpieczania lakierów oraz przede wszystkim przekazanie tajników wiedzy.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z kosztami oraz czynnościami szkolenia.

Przygotowanie aut do wystawy Auto Nostalgia

 Witamy i zapraszamy do kilku zdjęć dwóch wyjątkowych egzemplarzy Porsche, które to mieliśmy przyjemność przygotować do wystawy Auto Nostalgia która odbyła się w 11 maja w Warszawie. Autami które mieliśmy przyjemność przygotować było to pierwsze produkcyjne Porsche, czyli model 356 oraz wyprodukowane w ilości 1500 sztuk na świat Porsche 964 Turbo 3.6 litra. Pełną fotorelację z prac znajdziecie w zakładce Projekty.

Natomiast tutaj zapraszamy do kilku zdjęć z wystawy.

CarTurismo i Aston Martin DB9

 Witamy i zapraszamy do obejrzenia pełnej sesji zdjęciowej Astona Martina DB9, którym niedawno mieliśmy przyjemność kompleksowo się zająć. Chłopaki z CarTurismo dzięki swojemu talentowi świetnie ujęli naszą prace na zdjęciach. Zobaczcie koniecznie!

Zapraszamy do zdjęć.

 

 

The best of Shine Factory 2012

Witamy Was wszystkich. Chcielibyśmy, pokazać Wam zdjęcia z najciekawszych aut które odwiedziły nas w 2012 roku. Pełne relacje i więcej zdjęć oczywiście możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej w dziale projekty.

Zapraszamy do zdjęć!

 

 

Test powłoki kwarcowej Cquartz użytkowanika forum kosmetykaaut.pl!

Zapraszamy do krótkiego, lecz bardzo istotnego, testu dotyczącego zmniejszonej podatności na brudzenie się lakieru pokrytego powłoką kwarcową Cquartz. Zapraszamy do zakładki Powłoka C.Quartz

 

 

 

Powłoka kwarcowa Cquartz w Shine Factory

Cquartz, jest przełomową kwarcową powłoką ochronną lakierów. Oparty o nanotechnoligii produkt nie jest zwykłym woskiem lecz substancją która po aplikacji i utwardzeniu zmienia się w twarde ciało stałe.

Produkt ten dając dodatkową powlokę na lakierze uodporniania go na działalnością warunków atmosferycznych, promieniowania UV, szkodliwych naleciałości drogowych a także co najważniejsze przed w pewnym stopniu przed rysowaniem się lakieru. Zaletę tą pokazaliśmy w naszym niezależnym teście który został przedstawiony poniżej. Następną zaletą takiej powłoki jest zdecydowanie większa odporności na mycie, a niżeli zwykłego wosku. Wykazuje większą odporność na mocną chemię do czyszczenia samochodów typu APC, alkohole itp. Zdecydowanie wydłuża się także jego czas trwania na lakierze przy standardowym myciu dedykowanymi szamponami do myci lakierów, nawet do 2 lat, co w przypadku zwykłych wosków jest praktycznie niemożliwe. Nie możliwe jest jego usunięcie wysokim ciśnieniem, za to wykazuje ekstremalnie mocne właściwości hydrofobowe. Samo mycie auta pokrytego Cquartz jest bardzo proste i efektowne ze względu na bardzo słabe związywanie się brudu z powłoką.

Po więcej informacji znajdziecie Państwo pod zakładką-  Powłoka C.Quartz- https://shinefactory.pl/?page_id=609

Bądź na bieżąco z ShineFactory!

Zapraszamy na nasz profil na Facebook’u by być na bieżąco z naszymi projektami, ofertami, promocjami jak i konkursami z nagrodami! Polubcie koniecznie ten profil!

http://www.facebook.com/shinefactory 

Shine Factory i polska premiera Mazdy CX-5

2 kwietnia, na warszawskim lotnisku Chopina miała miejsce polska premiera Mazdy CX-5. Projektanci zadbali o jak najlepszą bryłę, natomiast ekipa Shine Factory przygotowała wizualnie auta do premiery. Nasze prace obejmowały przygotowanie powierzchni lakieru pod wosk oraz zadbanie o wszelkie detale jak elementy plastikowe, nadkola, felgi czy opony. Wisienką na torcie było nawoskowanie aut woskiem Swissvax Concorso który dał niesamowity efekt wizualny.

Zapraszamy do krótkie relacji w dziale projekty!

Prócz naszej skromnej relacji zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiego filmu z premiery oraz kilku zdjęć prasowych.

Mazda w Dzień Dobry TVN 

Mazda CX5 – polska premiera (interia.pl) 

Swissvax Concorso w Shine Factory

Od dziś Shine Factory w swojej ofercie posiada wosk Swissvax Concorso. Jest to wosk ręcznie wyprodukowany przez markę Swissvax- bez wątpienia najlepszego na świecie producenta kosmetyków do pielęgnacji aut.
Swissvax Concorso zapewnia lakierowanej powierzchni połysk, jaki zazwyczaj spotyka się jedynie na klasycznych pojazdach zdobywających laury podczas gal samochodowych. Ten niesamowity wygląd zawdzięcza temu, iż został wzbogacony ekstraktami z oleju kokosowego oraz cynamonowego, a 50% jego objętości stanowi ultra czysty, niebielony żółty brazylijski wosk karnauba.

 

 

 

Shine Factory i forum kosmetykaaut.pl

Miło nam poinformować, iż dołączyliśmy i zostalismy partnerem największego polskiego forum detailingowego www.kosmetykaaut.pl !

Zapraszamy do naszego działu w  wątku PARTNERZY FORUM-
http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=86