606. Mercedes GLE Coupe AMG & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

20-05-2018

P2200467P2200458P2200487P2200494P2200466

 

 

 

Połączenie bezbarwnych samo-regeneracyjnych folii oraz powłok ceramicznych staje się powoli standardem w idealnym zabezpieczeniu nowego auta. Tym razem mieliśmy przyjemność zająć się Mercedesem GLE praktycznie zaraz po wyjeździe z salonu. Auto zostało maksymalnie zabezpieczony przed wszystkimi możliwymi uszkodzeniami. Wykorzystane do tego zostały najlepsze na rynku bezbarwne folie ochronne Premium Shield oraz natryskowa ceramika OptiCoat PRO.
Oczywiście prace rozpoczęliśmy od zdjęcia z auta kół i zabezpieczenia nadkoli, felg oraz zacisków hamulcowych powłokami ceramicznymi. Kolejno przeszliśmy do dokładnego oczyszczenia całego nadwozia z naleciałości oraz delikatnej korekty aby usunąć po fabryczne/transportowe niedoskonałości. Następnie przystąpiliśmy do aplikacji bezbarwnych folii ochronnych na najbardziej narażone na mocne uszkodzenia el. auta, oczywiście zdecydowaliśmy się jak zawsze wybrać produkt bezkonkurencyjny i nowoczesny na rynku, czyli folie Premium Shield Self Healing. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy w natryskowy sposób grubą warstwę powłoki 9H+ Optimum OptiCoat Professional potwierdzoną testami TUV, pokrywając ją dla maksymalnego efektu wizualnego powłoką GlossCoat, która na końcu została utwardzona w odpowiedniej temp. lampami IR. Oczywiście zajęliśmy się, także zabezpieczeniem pakietem powłok wszelkich innych elementów jak szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), lampy czy elementy nielakierowane . Nie pominęliśmy zajęcia się wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami skupiając się na impregnacji delikatnych skór. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Mercedes nabrał perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały przednie elementy głównie w celu ochrony przed mocnymi mechanicznymi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Cały zderzak przedni
 • Cały zderzak tylny
 • Cała maska
 • Pełne błotniki
 • Klosze lamp przednich
 • Lusterka
 • Wnęki pod klamkami
 • Czarne słupki PianoBlack
 • Ranty drzwi

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

605. Range Rover Vogue & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

20-05-2018

P2200582P2200558P2200601P2200610

 

 

 

Range Rover Vogue przypominający luksusowy okręt, został nam oddany po kilku latkach użytkowania w celu kompleksowego detailingu oraz maksymalnie dobrego zabezpieczenia na przyszłe lata. Zaczęliśmy od detailingu felg oraz nadkoli a także dogłębnego oczyszczenia lakieru. Następnie przystąpiliśmy do najbardziej czasochłonnego i najważniejszego etapu prac czyli pełnej korekty zniszczonego lakieru, usunęliśmy wszelkie niedoskonałości i zmatowienie, po kilku dniach prac był gotowy do zabezpieczanie powłoką ceramiczną. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element (lakier, felgi, szyby itp) najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście Range Rover przeszedł, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczony i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Auto dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką odmieniło się nie do poznania oraz przez długi czas będzie cieszyło oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

604. Mercedes A45 AMG & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

13-05-2018

P2200172P2200205P2200222P2200233P2200199

 

 

 

Kolejne nowe auto które zostało nam oddane w celu pełnego pokrycia pakietem powłok ceramicznych oraz ochrony przodu bezbarwnymi foliami poliuretanowymi przed odpryskami. Tym razem mieliśmy przyjemność zająć się Mercedesem A45 AMG w czerwonym krwistym kolorze. Auto zostało maksymalnie zabezpieczony przed wszystkimi możliwymi uszkodzeniami. Wykorzystane do tego zostały najlepsze na rynku bezbarwne folie ochronne Premium Shield oraz natryskowa ceramika OptiCoat PRO.
Oczywiście prace rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia całego nadwozia z naleciałości oraz delikatnej korekty aby usunąć po fabryczne/transportowe niedoskonałości. Następnie przystąpiliśmy do aplikacji bezbarwnych folii ochronnych na najbardziej narażone na mocne uszkodzenia el. auta, oczywiście zdecydowaliśmy się jak zawsze wybrać produkt bezkonkurencyjny i nowoczesny na rynku, czyli folie Premium Shield Self Healing. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy w natryskowy sposób grubą warstwę powłoki 9H+ Optimum OptiCoat Professional potwierdzoną testami TUV, pokrywając ją dla maksymalnego efektu wizualnego powłoką GlossCoat, która na końcu została utwardzona w odpowiedniej temp. lampami IR. Oczywiście zajęliśmy się, także zabezpieczeniem pakietem powłok wszelkich innych elementów jak szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), lampy czy elementy nielakierowane . Nie pominęliśmy zajęcia się wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami skupiając się na impregnacji delikatnych skór. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Mercedes nabrał perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały przednie elementy głównie w celu ochrony przed mocnymi mechanicznymi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Cały zderzak przedni
 • Klosze lamp
 • Progi
 • Lusterka
 • Półkę bagażnika

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

603. BMW 2 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

13-05-2018

P2200264P2200302P2200323P2200336

 

 

 

Witamy! Dziś zapraszamy Państwa do fotorelacji z prac nad BMW 2 coupe w ostrej wersji M240i. Auto zostało nam oddane zaraz po wyjeździe z salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia pakietem powłok ceramicznych. BMW przeszło nasz szeroki pakiet NewShine więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy z auta koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg oraz zacisków hamulcowych. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi z naciskiem na zabezpieczenie skór, el. plastikowych oraz materiałowych. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu finalnego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

602. Volvo V90 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

30-04-2018

P2190946P2190960P2190986P2190996P2190951

 

 

 

Połączenie bezbarwnych samo-regeneracyjnych folii oraz powłok ceramicznych staje się powoli standardem w idealnym zabezpieczeniu nowego auta. Tym razem mieliśmy przyjemność zająć się Volvo V90 praktycznie zaraz po wyjeździe z salonu. Auto zostało maksymalnie zabezpieczony przed wszystkimi możliwymi uszkodzeniami. Wykorzystane do tego zostały najlepsze na rynku bezbarwne folie ochronne Premium Shield oraz natryskowa ceramika OptiCoat PRO.
Oczywiście prace rozpoczęliśmy od zdjęcia z auta kół i zabezpieczenia nadkoli, felg oraz zacisków hamulcowych powłokami ceramicznymi. Kolejno przeszliśmy do dokładnego oczyszczenia całego nadwozia z naleciałości oraz delikatnej korekty aby usunąć po fabryczne/transportowe niedoskonałości. Następnie przystąpiliśmy do aplikacji bezbarwnych folii ochronnych na najbardziej narażone na mocne uszkodzenia el. auta, oczywiście zdecydowaliśmy się jak zawsze wybrać produkt bezkonkurencyjny i nowoczesny na rynku, czyli folie Premium Shield Self Healing. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy w natryskowy sposób grubą warstwę powłoki 9H+ Optimum OptiCoat Professional potwierdzoną testami TUV, pokrywając ją dla maksymalnego efektu wizualnego powłoką GlossCoat, która na końcu została utwardzona w odpowiedniej temp. lampami IR. Oczywiście zajęliśmy się, także zabezpieczeniem pakietem powłok wszelkich innych elementów jak szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), lampy czy elementy nielakierowane . Nie pominęliśmy zajęcia się wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami skupiając się na impregnacji delikatnych skór. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Volvo nabrało perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały przednie elementy głównie w celu ochrony przed mocnymi mechanicznymi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Cały zderzak przedni
 • Cała maska
 • Pełne błotniki
 • Klosze lamp przednich wraz z halogenami
 • Lusterka
 • Wnęki pod klamkami
 • Próg bagażnika
 • Ranty drzwi

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

601. BMW X6 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

30-04-2018

P2190688P2190712P2190724P2190733

 

 

 

Witamy! BMW X6 zostało nam oddane po kilku latach użytkowania w celu standardowego odświeżenia i pokrycia pakietem powłok ceramicznych. Zaczęliśmy oczywiście od dokładnego umycia auta, dekontaminacji lakieru. Następnie przystąpiliśmy do najbardziej czasochłonnego i najważniejszego etapu prac czyli skorygowania zniszczonego lakieru (mikrorysy oraz wżery), usunęliśmy kilka obcierek oraz wgnieceń, po kilku dniach prac był gotowy do zabezpieczanie powłoką ceramiczną. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element (lakier, felgi, szyby itp) najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście BMW przeszło, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczone i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Nie zapomnieliśmy, także o zajęciu się komorą silnika. Dodatkowo okleiliśmy mocną bezbarwną folią próg bagażnika, ranty drzwi, czarne el. pianoblack, wnęki drzwi. X6 dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką mocno się odmieniło oraz przez długi czas będzie cieszyło oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

600. Mercedes G63 AMG & folie ochronne Premium Shield & pakiet powłok ceramicznych

22-04-2018

P2180169P2180184P2180190P2180218P2180058

 

 

 

Przez wiele lat działalności zajmowaliśmy się setkami różnych aut, tym razem z dumą zapraszamy do naszego najbardziej rozbudowanego projektu detailingu, przy okazji 600 fotorelacji!
Potężny Mercedes G został nam powierzony w celu maksymalnie kompleksowego detailingu oraz najlepszego na świcie zabezpieczenia całego auta. Decyzja padła oczywiście na połączanie znakomitych bezbarwnych folii ochronnych Premium Shield Self Healing oraz pakietu powłok ceramicznych. Oczywiście standardowo prace zaczęliśmy od demontażu kół aby zająć się dokładnie nadkolami, zaciskami i felgami. Następnie dokładnie oczyściliśmy nadwozie z wszelkich naleciałości. Sam lakier który posiadał bardzo dużą ilość niedoskonałości, mikrorys, zmatowień został poddany pełnej korekcie aby uzyskać perfekcyjny efekt wizualny przed zabezpieczaniem. Po przygotowaniu przeszliśmy do zabezpieczenia auta, najpierw aplikując bezbarwne folie ochronne. Folie zazwyczaj aplikuje się na najbardziej narażone el. auta jak przód, tym razem zdecydowaliśmy się całe auto w każdym elemencie pokryć najlepszymi na świecie foliami Premium Shield Self Healing aby uzyskać 100% ochronę lakieru, który będzie całkowicie izolowany od środowiska zewnętrznego i nic nie będzie wstanie go uszkodzić a powstałe mikrorysy same znikną. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy pakiet powłok na całe auto, folie, szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), elementy nielakierowane czy końcówki wydechu. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą ogromnego silnika V8 biturbo oraz wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami najwyższej klasy. Po wielu dniach pracy Mercedes nabrał perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały wszystkie elementy auta w celu ochrony przed wszelkimi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Zderzak przedni i tylny
 • Front auta
 • Maska
 • Klosze lamp
 • Błotniki przednie
 • Drzwi przednie
 • Drzwi tylne
 • Błotniki tylne
 • Dach i słupki
 • Progi
 • Klapa bagażnika
 • Lusterka
 • Różne detale

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

599. Audi A7 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

22-04-2018

P2190447P2190459P2190481P2190497P2190456

 

 

 

Kolejne nowe auto które zostało nam oddane w celu pełnego pokrycia pakietem powłok ceramicznych oraz ochrony przodu bezbarwnymi foliami poliuretanowymi przed odpryskami. Tym razem mieliśmy przyjemność zająć się pięknym nowym Audi A7 praktycznie zaraz po wyjeździe z salonu. Auto zostało maksymalnie zabezpieczony przed wszystkimi możliwymi uszkodzeniami. Wykorzystane do tego zostały najlepsze na rynku bezbarwne folie ochronne Premium Shield oraz natryskowa ceramika OptiCoat PRO.
Oczywiście prace rozpoczęliśmy od zdjęcia z auta kół i zabezpieczenia nadkoli, felg oraz zacisków hamulcowych powłokami ceramicznymi. Kolejno przeszliśmy do dokładnego oczyszczenia całego nadwozia z naleciałości oraz delikatnej korekty aby usunąć po fabryczne/transportowe niedoskonałości. Następnie przystąpiliśmy do aplikacji bezbarwnych folii ochronnych na najbardziej narażone na mocne uszkodzenia el. auta, oczywiście zdecydowaliśmy się jak zawsze wybrać produkt bezkonkurencyjny i nowoczesny na rynku, czyli folie Premium Shield Self Healing. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy w natryskowy sposób grubą warstwę powłoki 9H+ Optimum OptiCoat Professional potwierdzoną testami TUV, pokrywając ją dla maksymalnego efektu wizualnego powłoką GlossCoat, która na końcu została utwardzona w odpowiedniej temp. lampami IR. Oczywiście zajęliśmy się, także zabezpieczeniem pakietem powłok wszelkich innych elementów jak szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), lampy czy elementy nielakierowane . Nie pominęliśmy zajęcia się wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami skupiając się na impregnacji delikatnych skór. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Audi nabrało perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały przednie elementy głównie w celu ochrony przed mocnymi mechanicznymi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Cały zderzak przedni
 • Klosze lamp laserowych
 • Czarne słupki piano black
 • Ranty drzwi
 • Wnęki drzwi
 • Półkę bagażnika

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

598. Skoda Superb & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

15-04-2018

P2190303P2190314P2190333P2190338P2190317

 

 

 

Połączenie bezbarwnych samo-regeneracyjnych folii oraz powłok ceramicznych staje się powoli standardem w idealnym zabezpieczeniu nowego auta. Tym razem mieliśmy przyjemność zająć się Skodą Superb praktycznie zaraz po wyjeździe z salonu. Auto zostało maksymalnie zabezpieczony przed wszystkimi możliwymi uszkodzeniami. Wykorzystane do tego zostały najlepsze na rynku bezbarwne folie ochronne Premium Shield oraz natryskowa ceramika OptiCoat PRO.
Oczywiście prace rozpoczęliśmy od zdjęcia z auta kół i zabezpieczenia nadkoli, felg oraz zacisków hamulcowych powłokami ceramicznymi. Kolejno przeszliśmy do dokładnego oczyszczenia całego nadwozia z naleciałości oraz delikatnej korekty aby usunąć po fabryczne/transportowe niedoskonałości. Następnie przystąpiliśmy do aplikacji bezbarwnych folii ochronnych na najbardziej narażone na mocne uszkodzenia el. auta, oczywiście zdecydowaliśmy się jak zawsze wybrać produkt bezkonkurencyjny i nowoczesny na rynku, czyli folie Premium Shield Self Healing. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy w natryskowy sposób grubą warstwę powłoki 9H+ Optimum OptiCoat Professional potwierdzoną testami TUV, pokrywając ją dla maksymalnego efektu wizualnego powłoką GlossCoat, która na końcu została utwardzona w odpowiedniej temp. lampami IR. Oczywiście zajęliśmy się, także zabezpieczeniem pakietem powłok wszelkich innych elementów jak szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), lampy czy elementy nielakierowane . Nie pominęliśmy zajęcia się wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami skupiając się na impregnacji delikatnych skór. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Skoda nabrała perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały przednie elementy głównie w celu ochrony przed mocnymi mechanicznymi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Cały zderzak przedni
 • Cała maska
 • Pełne błotniki
 • Klosze lamp przednich wraz z halogenami
 • Klosze lamp tylnych
 • Wnęki pod klamkami
 • Słupki piano black
 • Próg bagażnika
 • Ranty drzwi
 • Progi zewnętrzne
 • Progi wewnętrzne
 • Słupki przednie
 • Przód dachu
 • Lusterka

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

597. Audi RS3 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

15-04-2018

P2190759P2190798P2190810P2190818

 

 

 

Witamy! Dziś zapraszamy Państwa do fotorelacji z prac nad najnowszą wersją Audi RS3 w bardzo ciekawym kolorze nardo grey. Auto zostało nam oddane zaraz po wyjeździe z salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia pakietem powłok ceramicznych. Audi przeszło nasz szeroki pakiet NewShine więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy z auta koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg oraz zacisków hamulcowych. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi z naciskiem na zabezpieczenie skór, el. plastikowych oraz materiałowych. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu finalnego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! Dodatkowo na reflektory położyliśmy bezbarwne folie które ochronią je przed piaskowaniem i odpryskami. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

596. Range Rover Sport & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

8-04-2018

P2180983P2190025P2190045P2190059P2190023

 

 

 

Połączenie bezbarwnych samo-regeneracyjnych folii oraz powłok ceramicznych staje się powoli standardem w idealnym zabezpieczeniu nowego auta. Tym razem mieliśmy przyjemność zająć się najnowszą odsłoną Range Rovera Sport praktycznie zaraz po wyjeździe z salonu. Auto zostało maksymalnie zabezpieczony przed wszystkimi możliwymi uszkodzeniami. Wykorzystane do tego zostały najlepsze na rynku bezbarwne folie ochronne Premium Shield oraz natryskowa ceramika OptiCoat PRO.
Oczywiście prace rozpoczęliśmy od zdjęcia z auta kół i zabezpieczenia nadkoli, felg oraz zacisków hamulcowych powłokami ceramicznymi. Kolejno przeszliśmy do dokładnego oczyszczenia całego nadwozia z naleciałości oraz delikatnej korekty aby usunąć po fabryczne/transportowe niedoskonałości. Następnie przystąpiliśmy do aplikacji bezbarwnych folii ochronnych na najbardziej narażone na mocne uszkodzenia el. auta, oczywiście zdecydowaliśmy się jak zawsze wybrać produkt bezkonkurencyjny i nowoczesny na rynku, czyli folie Premium Shield Self Healing. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy w natryskowy sposób grubą warstwę powłoki 9H+ Optimum OptiCoat Professional potwierdzoną testami TUV, pokrywając ją dla maksymalnego efektu wizualnego powłoką GlossCoat, która na końcu została utwardzona w odpowiedniej temp. lampami IR. Oczywiście zajęliśmy się, także zabezpieczeniem pakietem powłok wszelkich innych elementów jak szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), lampy czy elementy nielakierowane . Nie pominęliśmy zajęcia się wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami skupiając się na impregnacji delikatnych skór. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Porsche nabrało perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały przednie elementy głównie w celu ochrony przed mocnymi mechanicznymi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Cały zderzak przedni
 • Cała maska
 • Elementy piano black na froncie auta
 • Klosze lamp
 • Wnęki pod klamkami
 • Słupki piano black
 • Próg bagażnika

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

595. Volvo XC60 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

8-04-2018

P2180408P2180427P2180442P2180449

 

 

 

Tym razem  zapraszamy Państwa do fotorelacji z prac nad najnowszą wersją Volvo XC60 w białym niemetalicznym lakierze. Auto zostało nam oddane zaraz wprost po wyjeździe z salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia pakietem powłok ceramicznych. Volvo przeszło nasz szeroki pakiet NewShine więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy z auta koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg oraz zacisków hamulcowych. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi z naciskiem na zabezpieczenie skór, el. plastikowych oraz materiałowych. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu finalnego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Dodatkowo na ranty drzwi oraz próg bagażnika położyliśmy bezbarwne folie które ochronią je przed mocnymi uszkodzeniami. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

594. BMW M3 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

2-04-2018

P2180667P2180703P2180715P2180728

 

 

 

Witamy! BMW M3 w niesamowitym kolorze zostało nam oddane po kilku latach użytkowania w celu usunięcia kilku głębszych uszkodzeń, wgnieceń oraz ogólnego odświeżenia i pokrycia pakietem powłok ceramicznych. Zaczęliśmy oczywiście od dokładnego umycia auta, dekontaminacji lakieru. Następnie przystąpiliśmy do najbardziej czasochłonnego i najważniejszego etapu prac czyli skorygowania zniszczonego lakieru, usunęliśmy sporą ilość obcierek oraz wgnieceń, po kilku dniach prac był gotowy do zabezpieczanie powłoką ceramiczną. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element (lakier, felgi, szyby itp) najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewni maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście BMW przeszło, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczone i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Nie zapomnieliśmy, także o zajęciu się komorą silnika. Dodatkowo okleiliśmy mocną bezbarwną folią próg bagażnika. M3 dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką mocno się odmieniło oraz przez długi czas będzie cieszyło oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

593. Mercedes G63 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

2-04-2018

P2180791P2180843P2180881P2180888P2180844

 

 

 

Połączenie bezbarwnych samo-regeneracyjnych folii oraz powłok ceramicznych staje się powoli standardem w idealnym zabezpieczeniu nowego auta. Tym razem mieliśmy przyjemność zająć się Mercedesem G63 AMG praktycznie zaraz po wyjeździe z salonu. Auto zostało maksymalnie zabezpieczony przed wszystkimi możliwymi uszkodzeniami. Wykorzystane do tego zostały najlepsze na rynku bezbarwne folie ochronne Premium Shield oraz natryskowa ceramika OptiCoat PRO.
Oczywiście prace rozpoczęliśmy od zdjęcia z auta kół i zabezpieczenia nadkoli, felg oraz zacisków hamulcowych powłokami ceramicznymi. Kolejno przeszliśmy do dokładnego oczyszczenia całego nadwozia z naleciałości. Sam lakier posiadał już niestety bardzo mocne uszkodzenia, rysy, zmatowienia, wżery, hologramy itp itd, do tego był bardzo cienki i wymagał uważnej powolnej korekty. Następnie przystąpiliśmy do aplikacji bezbarwnych folii ochronnych na najbardziej narażone na mocne uszkodzenia el. auta, oczywiście zdecydowaliśmy się jak zawsze wybrać produkt bezkonkurencyjny i nowoczesny na rynku, czyli folie Premium Shield Self Healing. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy w natryskowy sposób grubą warstwę powłoki 9H+ Optimum OptiCoat Professional potwierdzoną testami TUV, pokrywając ją dla maksymalnego efektu wizualnego powłoką GlossCoat, która na końcu została utwardzona w odpowiedniej temp. lampami IR. Oczywiście zajęliśmy się, także zabezpieczeniem pakietem powłok wszelkich innych elementów jak szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), lampy czy elementy nielakierowane . Nie pominęliśmy zajęcia się wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami skupiając się na impregnacji delikatnych skór. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Mercedes nabrał perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały przednie bardzo skomplikowane elementy głównie w celu ochrony przed mocnymi mechanicznymi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Cały zderzak przedni
 • Cała front auta
 • Wystające nadkola
 • Klosze lamp
 • Ramka dookoła szyby czołowej
 • Lusterka

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

592. Audi RS3 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

10-03-2018

P2170514P2170545P2170560P2170574

 

 

 

Witamy! Dziś zapraszamy Państwa do fotorelacji z prac nad najnowszą wersją Audi RS3 w wersji sedan. Auto zostało nam oddane zaraz wprost po wyjeździe z salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia pakietem powłok ceramicznych. Audi przeszło nasz szeroki pakiet NewShine więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy z auta koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg oraz zacisków hamulcowych. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi z naciskiem na zabezpieczenie skór, el. plastikowych oraz materiałowych. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu finalnego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! Dodatkowo na reflektory położyliśmy bezbarwne folie które ochronią je przed piaskowaniem i odpryskami. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

591. Toyota Rav4 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

10-03-2018

P2160321P2160393P2160474P2160478

 

 

 

Tym razem mieliśmy przyjemność zabezpieczyć nowe auto naszej stałej klientki- białą Toyote RAV4. Auto zostało nam oddane zaraz po opuszczeniu salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia powłoką ceramiczną aby na długi czas pozostało lśniące i śnieżono białe. Oczywiście prace rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia nadwozia, odtłuszczenia oraz inspekcji. Po lekkich poprawkach na lakier, w celu najmocniejszej możliwej ochrony, trafiła zaaplikowana w innowacyjny natryskowy sposób powłoka ceramiczna OptiCoat Professional 9H+ oparta na SiC z dodatkową warstwą powłoki GlossCoat zapewniając maksymalną grubość i efektywność działania na wiele lat. Następnym naszym zadaniem była aplikacja powłok ochronnych na resztę elementów auta jak szyby, koła, elementy nielakierowane , chromowane, plastiki itp itd oraz wygrzaniu w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Po pracy auto zyskało idealny wygląd, bardzo mocną ochronę a także zminimalizowane brudzenie. Zapraszamy do pełnej relacji! (Czytaj dalej…)

590. Ford Mustang GT & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

4-03-2018

P2170291P2170335P2170354P2170370

 

 

 

Witamy! Dziś zapraszamy Państwa do fotorelacji z prac nad wyjątkowym autem, pierwszym w Polsce Fordem Mustangiem 2018, oczywiście w wersji GT w niesamowicie ciekawym kolorze. Auto zostało nam oddane przez naszego stałego klienta zaraz wprost po wyjeździe z salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia pakietem powłok ceramicznych. Mustang przeszedł nasz szeroki pakiet NewShine. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi z naciskiem na zabezpieczenie skór, el. plastikowych oraz materiałowych. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu finalnego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie, co na pewno przyda się w trudnych zimowych warunkach. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą 5 litrowego silnika V8, aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Dodatkowo na kilka wrażliwych elementów (lampy przednie, ranty drzwi, wnęki drzwi) położyliśmy mocne bezbarwne folie które ochronią przed mocnymi rysami oraz piaskowaniem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

589. Mercedes GLC & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

4-03-2018

P2140296P2140337P2140380P2140390

 

 

 

Tym razem zapraszamy do fotorelacji z zabezpieczenia Mercedesa GLC w wersji coupe, który został nam oddany zaraz po opuszczeniu salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia powłoką ceramiczną. Oczywiście prace rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia nadwozia, odtłuszczenia oraz inspekcji. Po lekkich poprawkach na lakier, w celu najmocniejszej możliwej ochrony, trafiła zaaplikowana w innowacyjny natryskowy sposób powłoka ceramiczna OptiCoat Professional 9H+ oparta na SiC z dodatkową warstwą powłoki GlossCoat zapewniając maksymalną grubość i efektywność działania na wiele lat. Następnym naszym zadaniem była aplikacja powłok ochronnych na resztę elementów auta jak szyby, koła, elementy nielakierowane , chromowane, plastiki itp itd oraz wygrzaniu w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Po pracy auto zyskało idealny wygląd, bardzo mocną ochronę a także zminimalizowane brudzenie. Zapraszamy do pełnej relacji! (Czytaj dalej…)

588. Porsche 911 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

24-02-2018

P2170203P2170215P2170223P2170233P2170210

 

 

 

Połączenie bezbarwnych samo-regeneracyjnych folii oraz powłok ceramicznych staje się powoli standardem w idealnym zabezpieczeniu nowego auta. Tym razem mieliśmy przyjemność zająć się Porsche 911 praktycznie zaraz po wyjeździe z salonu. Auto zostało maksymalnie zabezpieczony przed wszystkimi możliwymi uszkodzeniami. Wykorzystane do tego zostały najlepsze na rynku bezbarwne folie ochronne Premium Shield oraz natryskowa ceramika OptiCoat PRO.
Oczywiście prace rozpoczęliśmy od zdjęcia z auta kół i zabezpieczenia nadkoli, felg oraz zacisków hamulcowych powłokami ceramicznymi. Kolejno przeszliśmy do dokładnego oczyszczenia całego nadwozia z naleciałości oraz delikatnej korekty aby usunąć po fabryczne/transportowe niedoskonałości. Następnie przystąpiliśmy do aplikacji bezbarwnych folii ochronnych na najbardziej narażone na mocne uszkodzenia el. auta, oczywiście zdecydowaliśmy się jak zawsze wybrać produkt bezkonkurencyjny i nowoczesny na rynku, czyli folie Premium Shield Self Healing. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy w natryskowy sposób grubą warstwę powłoki 9H+ Optimum OptiCoat Professional potwierdzoną testami TUV, pokrywając ją dla maksymalnego efektu wizualnego powłoką GlossCoat, która na końcu została utwardzona w odpowiedniej temp. lampami IR. Oczywiście zajęliśmy się, także zabezpieczeniem pakietem powłok wszelkich innych elementów jak szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), lampy czy elementy nielakierowane . Nie pominęliśmy zajęcia się wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami skupiając się na impregnacji delikatnych skór. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Porsche nabrało perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały przednie elementy głównie w celu ochrony przed mocnymi mechanicznymi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Cały zderzak przedni
 • Cała maska
 • Przody błotników
 • Klosze lamp
 • Wnęki pod klamkami
 • Wnęki drzwi

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

587. Ford Focus & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

24-02-2018

P2160970P2160996P2170006P2170011

 

 

 

Witamy i zapraszamy do fotorelacji z zabezpieczenia Forda Focus’a, który został nam oddany zaraz po opuszczeniu salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia powłoką ceramiczną. Na sam lakier, w celu najmocniejszej możliwej ochrony trafiła zaaplikowana w innowacyjny natryskowy sposób powłoka ceramiczna OptiCoat Professional 9H+ oparta na SiC z dodatkową warstwą powłoki GlossCoat zapewniając maksymalną grubość i efektywność działania na wiele lat. Następnym naszym zadaniem było zaimpregnowanie całego wnętrza, el. materiałowych, plastikowych, skórzanych. Nie zapomnieliśmy, także zająć się dokładnie felgami czy nadkolami, które zostały w każdym elemencie pokryte dedykowanymi powłokami ochronnymi.
Po zabezpieczeniu pakietem powłok wszelkich innych elementów auta jak szyby, koła, elementy nielakierowane itp itd oraz wygrzaniu w odpowiedniej temperaturze lampami IR, auto zyskało idealny wygląd, bardzo mocną ochronę a także zminimalizowane brudzenie. Zapraszamy do pełnej relacji! (Czytaj dalej…)