586. BMW 7 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

18-02-2018

P2170058P2170087P2170094P2170103

 

 

 

Witamy! Kolejny raz mieliśmy przyjemność zająć się najnowszym modelem BMW 7, tym razem w lakierze carbon schwarz. Auto zostało nam powierzone zaraz po wyjeździe z salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia pakietem powłok ceramicznych. BMW przeszło nasz szeroki pakiet NewShine więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy z auta koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg oraz zacisków hamulcowych. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi z naciskiem na zabezpieczenie delikatnych jasnych skór, el. plastikowych oraz materiałowych. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu finalnego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie, co na pewno przyda się w trudnych zimowych warunkach. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

585. Mazda MX-5 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

18-02-2018

P2160656P2160679P2160692P2160702

 

 

 

Mazda MX-5 została nam oddana po kilku latkach użytkowania w celu kompleksowego detailingu oraz maksymalnie dobrego zabezpieczenia na przyszłe lata a szczególnie trudne zimowe warunki. Zaczęliśmy od detailingu felg oraz nadkoli a także dogłębnego oczyszczenia lakieru. Następnie przystąpiliśmy do najbardziej czasochłonnego i najważniejszego etapu prac czyli pełnej korekty zniszczonego lakieru, usunęliśmy wszelkie niedoskonałości i zmatowienie, po kilku dniach prac był gotowy do zabezpieczanie powłoką ceramiczną. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element (lakier, felgi, szyby itp) najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście Mazda przeszła, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczony i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Nie zapomnieliśmy, także o zajęciu się komorą silnika. Mazda dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką odmieniła się nie do poznania oraz przez długi czas będzie cieszyła oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

584. Mercedes S & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

11-02-2018

P2160906P2160921P2160933P2160940

 

 

 

Tym razem ponownie mieliśmy za zadanie zająć się zabezpieczeniem matowego lakieru z palety Mercedesa. Model S class został nam powierzony w celu zabezpieczenia pakietem specjalnych powłok aby ochronić delikatny lakier na przyszłe lata użytkowania oraz ułatwić jego oczyszczanie. Matowa powłoka jest szczególna, wymaga bardzo delikatnego i specjalistycznego podejścia, wszystkie kosmetyki muszą być odpowiednie oraz dostosowane do tego typu lakieru. Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja od pierwszych kilometrów, ponieważ nie pozwala on na żadną renowację czy usunięcie wżerów . Zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element auta (szyby, chromy, felgi, klosze lamp, detale itp) najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier najgrubszą natryskową testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional. Oczywiście najpierw auto musiało zostać w specjalistyczny sposób dokładnie oczyszczone i poprawnie przygotowane pod aplikację powłoki. Następnie po precyzyjnym natryskowym zaaplikowaniu powłoki OC PRO lakier pokryliśmy dodatkową warstwą GlossCoat która zapewniła maksymalny efekt działania, śliskość lakieru na wiele lat. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Także całe wnętrze zostało zabezpieczone różnymi kosmetykami w najdrobniejszym detalu wraz z zaimpregnowaniem skór oraz alkantary. Nie zapomnieliśmy, także o zabezpieczeniu nadkoli, wnętrza felg czy komory silnika. Mercedes po kilku dniach prac nabrał maksymalnej możliwej ochrony co zapewni zminimalizowane brudzenie oraz banalne utrzymanie auta w perfekcyjnym stanie na bardzo długi czas. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego. (Czytaj dalej…)

583. BMW X5 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

11-02-2018

P2160774P2160812P2160823P2160828

 

 

 

Witamy! Kolejny raz mieliśmy zając się BMW X5. Jak to często bywa, auto zostało nam oddane zaraz po zakupie przez nowego właściciela w celu kompleksowego detailingu oraz pokrycia ceramiką na przyszłe lata użytkowania a szczególnie trudne zimowe warunki. Zaczęliśmy od detailingu felg oraz nadkoli a także dogłębnego oczyszczenia lakieru. Następnie przystąpiliśmy do najbardziej czasochłonnego i najważniejszego etapu prac czyli pełnej korekty zniszczonego lakieru, usunęliśmy wszelkie niedoskonałości i zmatowienie, po kilku dniach prac był gotowy do zabezpieczanie powłoką ceramiczną. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element (lakier, felgi, szyby itp) najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście BMW przeszło, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczone i zabezpieczone, jasne materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Nie zapomnieliśmy, także o zajęciu się komorą silnika. X5 dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką odmieniło się nie do poznania oraz przez długi czas będzie cieszyło oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

582. Audi Q7 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

4-02-2018

P2160083P2160125P2160130P2160143

 

 

 

Witamy ponownie. Dziś zapraszamy do fotorelacji z zabezpieczenia nowego Audi Q7, które na życzenie klienta zostało przez nas odebrane wprost z salonu. Oczywiście naszym zadaniem było kompleksowe zabezpieczenie pakietem powłok ceramicznych. Auto przeszło nasz szeroki pakiet NewShine więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg oraz zacisków hamulcowych. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu finalnego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni idealny efekt wizualny, mocną ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie, co na pewno przyda się w trudnych zimowych warunkach. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

581. Ford Focus & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

4-02-2018

P2160354P2160427P2160444P2160453

 

 

 

Witamy! Ford Focus w czarnym lakierze został nam oddany w celu kompleksowego detailingu oraz pokrycia ceramiką na przyszłe lata użytkowania a szczególnie trudne zimowe warunki. Zaczęliśmy od detailingu felg oraz nadkoli a także dogłębnego oczyszczenia lakieru. Choć auto posiadało niewielki przebieg lakier był już dość mocno zniszczony, zmatowiony oraz pokryty licznymi mikrorysami, zdecydowanie wymagał odświeżenia przed pokryciem ceramiką. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element (lakier, felgi, szyby itp) najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście Ford przeszedł, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczone i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Nie zapomnieliśmy, także o zajęciu się komorą silnika. Focus dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką odmienił się nie do poznania oraz przez długi czas będzie cieszył oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

580. Mercedes S & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

28-01-2018

P2160235P2160246P2160273P2160286P2160245

 

 

 

Połączenie bezbarwnych samo-regeneracyjnych folii oraz powłok ceramicznych staje się powoli standardem w idealnym zabezpieczeniu nowego auta. Tym razem najnowszy model Mercedesa klasy S zaraz po wyjeździe z salonu został maksymalnie zabezpieczony przed wszystkimi możliwymi uszkodzeniami, wykorzystane do tego zostały najlepsze na rynku bezbarwne folie ochronne Premium Shield oraz natryskowa ceramika OptiCoat PRO.
Oczywiście prace rozpoczęliśmy od zdjęcia z auta kół i zabezpieczenia nadkoli, felg oraz zacisków hamulcowych powłokami ceramicznymi. Kolejno przeszliśmy do dokładnego oczyszczenia całego nadwozia z naleciałości oraz usunięcia już zaistniałych uszkodzeń jak wżery po owadach, mikrorys czy zmatowień. Następnie przystąpiliśmy do aplikacji bezbarwnych folii ochronnych na najbardziej narażone na mocne uszkodzenia el. auta, oczywiście zdecydowaliśmy się jak zawsze wybrać produkt bezkonkurencyjny i nowoczesny na rynku, czyli folie Premium Shield Self Healing. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy w natryskowy sposób grubą warstwę powłoki 9H+ Optimum OptiCoat Professional potwierdzoną testami TUV, pokrywając ją dla maksymalnego efektu wizualnego powłoką GlossCoat, która na końcu została utwardzona w odpowiedniej temp. lampami IR. Oczywiście zajęliśmy się, także zabezpieczeniem pakietem powłok wszelkich innych elementów jak szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), lampy czy elementy nielakierowane . Nie pominęliśmy zajęcia się wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Mercedes nabrał perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały przednie elementy głównie w celu ochrony przed mocnymi mechanicznymi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Cały zderzak przedni
 • Cała maska
 • Przednie błotniki
 • Klosze lamp
 • Lusterka
 • Ranty drzwi
 • Próg bagażnika
 • Przód dachu
 • Słupki przednie
 • Czarne słupki boczne

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

579. BMW M5 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

28-01-2018

P2160549P2160575P2160588P2160610

 

 

 

Witamy! Tym razem zapraszamy do fotorelacji z prac nad kultowym autem jakim jest niewątpliwie BMW M5. Auto zostało nam powierzone celu kompleksowego detailingu oraz pokrycia powłoką ceramiczną aby było ponowie jak nowe oraz w pełni zabezpieczone na kolejne lata użytkowania. Zaczęliśmy od detailingu felg oraz nadkoli a także dogłębnego oczyszczenia lakieru. Następnie przystąpiliśmy do najbardziej czasochłonnego i najważniejszego etapu prac czyli pełnej korekty zniszczonego lakieru (warto dodać że po tylu latach w dalszym ciągu w pełni oryginalnego), usunęliśmy wszelkie niedoskonałości i zmatowienie, po kilku dniach prac był gotowy do zabezpieczanie powłoką ceramiczną. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element (lakier, felgi, szyby itp) najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście BMW przeszło, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczone i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Nie zapomnieliśmy, także o zajęciu się komorą silnika. M5 dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką odmieniło się nie do poznania oraz przez długi czas będzie cieszyło oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

578. Volvo S90 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

22-01-2018

P2150967P2150985P2160046P2160055

 

 

 

Najnowsza limuzyna spod logo Volvo czyli oczywiście model S90, został nam oddany chwile po odebraniu z salonu w celu maksymalnie dobrego zabezpieczenia nadwozia pakietem powłok ceramicznych. Standardowo prace rozpoczęliśmy od dokładnego i dogłębnego oczyszczenia całego samochodu, lakieru, felg, wszelkich detali. Następnie w celu uzyskania jak najlepszego efektu lakier został poddany delikatnej korekcie. Następnie zaaplikowaliśmy grubą warstwę natryskowej powłoki certyfikowanej przez TUV- OptiCoat Professional z dodatkową warstwą GlossCoat. Dodatkowo pokryliśmy resztę elementów dedykowanymi powłokami, między innymi szyby powłoką hydrofobową (Gtechniq G1), felgi (DLUX) oraz lampy, poddaliśmy pielęgnacji el. plastikowe i chromowane, po czym wygrzaliśmy całe auto w wysokiej temperaturze lampami IR. Volvo po kilku dniach prac nabrało idealnego wyglądu i ochrony na bardzo długi czas co ułatwi do maksimum utrzymanie w idealnym stanie. Zapraszamy do relacji! (Czytaj dalej…)

577. Alfa Romeo Giulia Veloce & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

22-01-2018

P2150776P2150800P2150809P2150814

 

 

 

Kolejny raz mieliśmy przyjemność zająć się piękną Włoszką, czyli Alfo Romeo Giulia w wersji Veloce. Auto zostało nam oddane zaraz po wyjeździe z salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia pakietem powłok ceramicznych. Auto przeszło nasz szeroki pakiet NewShine więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg oraz zacisków hamulcowych. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu finalnego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie, co na pewno przyda się w trudniejszych zimowych warunkach. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

576. Range Rover Velar & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

15-01-2018

P2150894P2150925P2150945P2150959

 

 

 

Połączenie bezbarwnych samo-regeneracyjnych folii oraz powłok ceramicznych staje się powoli standardem w idealnym zabezpieczeniu nowego auta. Tym razem przepiękny Range Rover Velar w topowej wersji First Edition trafił do nas po niewielkim przebiegu (kiedy już właściciel zauważył mocne uszkodzenia delikatnego lakieru jak odpryski i zarysowania) w celu zabezpieczenia przed wszystkimi możliwymi uszkodzeniami, wykorzystane do tego zostały najlepsze na rynku bezbarwne folie ochronne Premium Shield oraz natryskowa ceramika OptiCoat PRO.
Oczywiście prace rozpoczęliśmy od zdjęcia z auta kół i zabezpieczenia nadkoli, felg oraz zacisków hamulcowych powłokami ceramicznymi. Kolejno przeszliśmy do dokładnego oczyszczenia całego nadwozia z naleciałości oraz usunięcia już zaistniałych uszkodzeń jak wżerów, mikrorys czy zmatowień. Następnie przystąpiliśmy do aplikacji bezbarwnych folii ochronnych na najbardziej narażone na mocne uszkodzenia el. auta, oczywiście zdecydowaliśmy się jak zawsze wybrać produkt bezkonkurencyjny i nowoczesny na rynku, czyli folie Premium Shield Self Healing. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy w natryskowy sposób grubą warstwę powłoki 9H+ Optimum OptiCoat Professional potwierdzoną testami TUV, pokrywając ją dla maksymalnego efektu wizualnego powłoką GlossCoat, która na końcu została utwardzona w odpowiedniej temp. lampami IR. Oczywiście zajęliśmy się, także zabezpieczeniem pakietem powłok wszelkich innych elementów jak szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), lampy czy elementy nielakierowane . Nie pominęliśmy zajęcia się wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Velar nabrał perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały wszystkie delikatne elementy tzw. piano black w celu ochrony przed mocnymi mechanicznymi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami. Dokładnie oklejone zostały:

 • Progi
 • Wszystkie pionowe słupki
 • Grube poziome słupki
 • Lusterka
 • Koniec dachu/spojler
 • Część dachu

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna. (Czytaj dalej…)

575. Mercedes GLC & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

14-01-2018

P2150220P2150316P2150369P2150378

 

 

 

Mercedes GLC w delikatnym czarnym lakierze został nam oddany chwile po odebraniu z salonu w celu maksymalnie dobrego zabezpieczenia nadwozia pakietem powłok ceramicznych. Standardowo prace rozpoczęliśmy od dokładnego i dogłębnego oczyszczenia całego samochodu, lakieru, felg, wszelkich detali. Następnie w celu uzyskania jak najlepszego efektu lakier został poddany delikatnej korekcie. Następnie zaaplikowaliśmy grubą warstwę natryskowej powłoki certyfikowanej przez TUV- OptiCoat Professional z dodatkową warstwą GlossCoat. Dodatkowo pokryliśmy resztę elementów dedykowanymi powłokami, między innymi szyby powłoką hydrofobową (Gtechniq G1), felgi (DLUX) oraz lampy, poddaliśmy pielęgnacji el. plastikowe i chromowane, po czym wygrzaliśmy całe auto w wysokiej temperaturze lampami IR. Mercedes po kilku dniach prac nabrała idealnego wyglądu i ochrony na bardzo długi czas co ułatwi do maksimum utrzymanie w idealnym stanie. Zapraszamy do relacji! (Czytaj dalej…)

574. Mazda CX-5 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

8-01-2018

P2140975P2150053P2150058P2150063

 

 

 

Witamy ponownie. Dziś zapraszamy do fotorelacji z zabezpieczenia Mazdy CX-5 ubranej jak to w przypadku Mazdy bywa w bardzo delikatny i cieniutki lakier. Oczywiście auto zostało nam powierzone zaraz po wyjeździe z salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia pakietem powłok ceramicznych. Auto przeszło nasz szeroki pakiet NewShine więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg oraz zacisków hamulcowych. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu finalnego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie, co na pewno przyda się w coraz trudniejszych zimowych warunkach. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

573. Volvo XC90 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

8-01-2018

P2150621P2150654P2150662P2150655

 

 

 

Kolejne Volvo XC90 trafiło pod naszą opiekę. Właściciel oddał nam auto kiedy zauważył już bardzo dużą ilość niedoskonałości pojawiających się na delikatnym lakierze. Naszym zdaniem było doprowadzenie go do ideału oraz zabezpieczenie na najbliższe lata użytkowania. Standardowo prace rozpoczęliśmy od dokładnego i dogłębnego oczyszczenia nadwozia z wszelkich naleciałości. Następnie w celu uzyskania jak najlepszego efektu lakier został poddany pełnej korekcie aby usunąć powstałe uszkodzenia delikatnego lakieru jak płytsze i głębsze rysy, zmatowienie, wżery itp itd. Po pracy nad lakierem na auto zaaplikowaliśmy grubą warstwę natryskowej powłoki certyfikowanej przez TUV- OptiCoat Professional z dodatkową warstwą GlossCoat. Następnie pokryliśmy resztę elementów dedykowanymi powłokami, między innymi szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX) oraz lampy, poddaliśmy pielęgnacji el. plastikowe i chromowane, po czym wygrzaliśmy całe auto w wysokiej temperaturze lampami IR. Volvo po kilku dniach prac nabrało idealnego wyglądu i ochrony na bardzo długi czas co ułatwi do maksimum utrzymanie w idealnym stanie nawet w trudnych zimowych warunkach. Zapraszamy do relacji! (Czytaj dalej…)

572. Tesla X & folie ochronne Premium Shield & pakiet powłok ceramicznych

1-01-2018

P2150490P2150524P2150546P2150566P2150526

 

 

 

Zabezpieczenie frontów nowych aut bezbarwnymi foliami ochronnymi staje się powoli standardem, coraz częściej także zabezpieczane w ten sposób są auta w całości co daje do tego czasu nieosiągalne perfekcyjne zabezpieczenie i efekt wizualny. Tym razem mieliśmy przyjemność zająć się niesamowitym autem, futurystyczną Teslą model X. Tesla została nam powierzona po niedługim czasie użytkowania (kiedy już na przodzie auta było widać mnóstwo odprysków oraz rys na reszcie auta) w celu najlepszego na świecie zabezpieczenia całego auta. Decyzja padła oczywiście na połączanie znakomitych bezbarwnych folii ochronnych Premium Shield oraz pakietu powłok ceramicznych. Standardowo prace zaczęliśmy od demontażu kół aby zająć się dokładnie nadkolami, zaciskami i felgami. Następnie dokładnie oczyściliśmy nadwozie z wszelkich naleciałości. Po przygotowaniu przeszliśmy do zabezpieczenia auta, najpierw aplikując bezbarwne folie ochronne. Folie zazwyczaj aplikuje się na najbardziej narażone el. auta jak przód, tym razem zdecydowaliśmy się praktycznie całe auto pokryć najlepszymi na świecie samo-regeneracyjnymi foliami Premium Shield Self Healing aby uzyskać 100% ochronę lakieru, który będzie całkowicie izolowany od środowiska zewnętrznego i nic nie będzie wstanie go uszkodzić. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy pakiet powłok na całe auto, folie, szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), elementy nielakierowane. Nie pominęliśmy zajęcia wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami najwyższej klasy. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Tesla nabrała perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały wszystkie elementy auta w celu ochrony przed wszelkimi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Zderzak przedni i tylny
 • Maska
 • Klosze lamp oraz halogeny
 • Błotniki przednie
 • Drzwi przednie
 • Drzwi tylne
 • Słupki
 • Lusterka

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna.
Jako dodatek filmik z efektu wizualnego- https://youtu.be/vKfUztmNA28 (Czytaj dalej…)

571. BMW X5 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

1-01-2018

P2150021P2150082P2150098P2150106

 

 

 

Witamy! Tym razem zapraszamy do fotorelacji z detailingu BMW X5. Auto zostało nam powierzone celu kompleksowego detailingu oraz pokrycia powłoką ceramiczną aby po kilku latach użytkowania było ponowie jak nowe oraz w pełni zabezpieczone na kolejne. Zaczęliśmy od detailingu felg oraz nadkoli a także dogłębnego oczyszczenia lakieru. Następnie przystąpiliśmy do najbardziej czasochłonnego i najważniejszego etapu prac czyli pełnej korekty zniszczonego lakieru, usunęliśmy wszelkie niedoskonałości i zmatowienie, po kilku dniach prac był gotowy do zabezpieczanie powłoką ceramiczną. Finalnie zdecydowaliśmy się zabezpieczyć każdy element (lakier, felgi, szyby itp) najlepszymi powłokami ceramicznymi/kwarcowymi z rynku, sam lakier testowaną w laboratoryjny sposób przez TUV powłoką ceramiczną OptiCoat Professional/GlossCoat w innowacyjny natryskowy sposób co zapewnia maksymalny połysk i grubą ochronę lakieru na bardzo długi czas. Finalnie pakiet powłok został wygrzany w odpowiedniej temperaturze lampami IR. Oczywiście BMW przeszło, także bardzo dokładny detailing wnętrza, wszelkie el. plastikowe zostały oczyszczone i zabezpieczone, materiały wyprane ekstrakcyjnie, skóry oczyszczone i zaimpregnowane. Nie zapomnieliśmy, także o zajęciu się komorą silnika. X5 dzięki detailingowi oraz finalnemu pokryciu ceramiką odmieniło się nie do poznania oraz przez długi czas będzie cieszyło oko idealną prezentacją lakieru i maksymalnym blaskiem. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji i zdjęć efektu końcowego! (Czytaj dalej…)

570. Audi A6 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

26-12-2017

P2140648P2140682P2140692P2140698

 

 

 

Witamy ponownie. Dziś zapraszamy do fotorelacji z zabezpieczenia Audi A6 w ultradelikatnym czarnym niemetalicznym lakierze, które zostało nam powierzone zaraz po wyjeździe z salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia pakietem powłok ceramicznych. Auto przeszło nasz szeroki pakiet NewShine więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy z auta koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg oraz zacisków hamulcowych. Każdy element wnętrza został zaimpregnowany kosmetykami najwyższej ligi. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu finalnego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie, co na pewno przyda się w coraz trudniejszych zimowych warunkach. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)

569. Alfa Romeo Giulia & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

26-12-2017

P2130353P2130505P2130518P2130525

 

 

 

Alfa Romeo Giulia została nam oddana chwile po odebraniu z salonu w celu maksymalnie dobrego zabezpieczenia nadwozia pakietem powłok ceramicznych. Standardowo prace rozpoczęliśmy od dokładnego i dogłębnego oczyszczenia całego samochodu, lakieru, felg, wszelkich detali. Następnie w celu uzyskania jak najlepszego efektu lakier został poddany delikatnej korekcie. Następnie zaaplikowaliśmy grubą warstwę natryskowej powłoki certyfikowanej przez TUV- OptiCoat Professional z dodatkową warstwą GlossCoat. Dodatkowo pokryliśmy resztę elementów dedykowanymi powłokami, między innymi szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX) oraz lampy, poddaliśmy pielęgnacji el. plastikowe i chromowane, po czym wygrzaliśmy całe auto w wysokiej temperaturze lampami IR. Giulia po kilku dniach prac nabrała idealnego wyglądu i ochrony na bardzo długi czas co ułatwi do maksimum utrzymanie w idealnym stanie. Zapraszamy do relacji! (Czytaj dalej…)

568. Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid & folie ochronne Premium Shield & pakiet powłok ceramicznych

17-12-2017

P2150170P2150239P2150272P2150301P2150247

 

 

 

Zabezpieczenie frontów nowych aut bezbarwnymi foliami ochronnymi staje się powoli standardem, coraz częściej także zabezpieczane w ten sposób są auta w całości co daje do tego czasu nieosiągalne perfekcyjne zabezpieczenie i efekt wizualny. Czarne Porsche Panamera zostało nam powierzone zaraz po wyjeździe z salonu w celu najlepszego na świecie zabezpieczenia całego auta. Decyzja padła oczywiście na połączanie znakomitych bezbarwnych folii ochronnych Premium Shield oraz pakietu powłok ceramicznych. Oczywiście standardowo prace zaczęliśmy od demontażu kół aby zająć się dokładnie nadkolami, zaciskami i felgami. Następnie dokładnie oczyściliśmy nadwozie z wszelkich naleciałości. Po przygotowaniu przeszliśmy do zabezpieczenia auta, najpierw aplikując bezbarwne folie ochronne. Folie zazwyczaj aplikuje się na najbardziej narażone el. auta jak przód, tym razem zdecydowaliśmy się całe auto w każdym elemencie pokryć najlepszymi na świecie samo-regeneracyjnymi foliami Premium Shield Self Healing aby uzyskać 100% ochronę lakieru, który będzie całkowicie izolowany od środowiska zewnętrznego i nic nie będzie wstanie go uszkodzić. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy pakiet powłok na całe auto, folie, szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), elementy nielakierowane czy końcówki wydechu. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą ogromnego silnika oraz wnętrzem aby zabezpieczyć je w każdym detalu różnymi kosmetykami najwyższej klasy. Po kilkudziesięciu godzinach pracy Porsche nabrało perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najważniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejone zostały wszystkie elementy auta w celu ochrony przed wszelkimi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

 • Zderzak przedni i tylny
 • Maska
 • Klosze lamp
 • Błotniki przednie
 • Drzwi przednie
 • Drzwi tylne
 • Błotniki tylne
 • Słupki
 • Progi
 • Klapa bagażnika i spojler
 • Lusterka
 • Różne detale jak słupki piano black
 • Dodatkowy obszerny pakiet SportDesign

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna.
Jako dodatek filmik z efektu wizualnego- https://www.youtube.com/watch?v=s6zySSxlrqM
(Czytaj dalej…)

567. Volvo XC60 & natryskowa wielowarstwowa, trzyskładnikowa powłoka ceramiczna OptiCoat PRO+GlossCoat!

17-12-2017

P2140545P2140575P2140585P2140600

 

 

 

Witamy ponownie. Dziś zapraszamy do fotorelacji z zabezpieczenia najnowszego modelu Volvo XC60 w białym lakierze, które zostało nam powierzone zaraz po wyjeździe z salonu w celu jak najgrubszego i jak najmocniejszego możliwego zabezpieczenia pakietem powłok ceramicznych. Auto przeszło nasz szeroki pakiet NewShine więc prócz zabezpieczenia kompletem ceramiki nadwozia, zdjęliśmy z auta koła w celu dokładnego detailingu nadkoli, wnętrza felg. Całe wnętrze zostało zaimpregnowane kosmetykami najwyższej ligi z naciskiem na zabezpieczenie delikatnych skór, el. plastikowych oraz materiałowych. Prace nad nadwoziem rozpoczęliśmy od dokładnego oczyszczenia i odtłuszczenia, następnie lakier przeszedł delikatną korektę w celu uzyskania perfekcyjnego efektu finalnego. Po tych czynnościach przeszliśmy do aplikacji powłok na wszelkie elementy jak lakier, szyby (bezapelacyjnie najlepszą powłoką Gtechniq G1), lampy, felgi (pancerny CQ DLUX), detale itp itd. Najważniejsze, na sam lakier zaaplikowaliśmy maksymalnie grubą natryskową warstwę kompozytu ceramicznego (100% powłoki na aucie) opartego na SiC- OptiCoat Professional połączoną z powłoką GlossCoat, która zapewni ochronę, zminimalizowane brudzenie oraz ułatwione do maksimum mycie, co na pewno przyda się w coraz trudniejszych zimowych warunkach. Nie pominęliśmy zajęcia się komorą silnika aby na długi czas prezentowała się świeżo i schludnie. Finalnie całe auto zostało wygrzane lampami IR w odpowiedniej temperaturze w celu utwardzenia. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji! (Czytaj dalej…)