O firmie

Witamy Państwa w Shine Factory – profesjonalnym studio auto detailingu oraz kosmetyki samochodowej.

Shine Factory to nie tyle fabryka, co manufaktura w centrum Warszawy, gdzie każde auto traktowane jest naprawdę wyjątkowo. Specjaliści zajmujący się Państwa autami to prawdziwi entuzjaści i pasjonaci, znający bardzo dokładnie cały rynek kosmetyków samochodowych, jak i metod pielęgnacji lakierów. Jesteśmy całkowicie niezależni od producentów kosmetyków, dlatego możemy dobrać do każdego auta specjalną gamę najlepszych produktów z całego świata.

Dzięki nam Państwa auto może przejść kompleksowy – jak najbardziej bezpieczny – proces, mający na celu odzyskanie doskonałości powłoki lakierniczej i polepszenie efektu wizualnego, a także utrzymanie tego efektu na co dzień. Nasza oferta pakietów Shine, Max Shine Detailing i New Shine kierowana jest zarówno do entuzjastów motoryzacyjnych, osób które chcą przywrócić doskonałość wyglądu swojego auta, jak i właścicieli nowych aut w celu zabezpieczenia i poprawienia producenta.

Dokładnie – krok po kroku – o naszych usługach i pakietach mogą Państwo przeczytać w dziale „Usługi„, zaś w dziale „Projekty” mogą Państwo prześledzić przebieg prac nad pojazdami naszych Klientów.

Zapraszamy do naszej manufaktury Shine Factory.