TEL: 534-724-868 | FORMULARZ KONTAKTOWY

1.jpg

1.png

1.png

2.jpg

2.png

2.png

3.jpg

3.png

3.png

4.jpg

4.png

1.png

5.jpg

5.png

2.png

6.jpg

6.png

3.png

7.jpg

7.png

1.png

8.jpg

8.png

2.png

9.jpg

9.png

3.png

10.jpg

10.png

1.png


PROJEKTY


 

70. Volvo V50

Tym razem chcemy przedstawić Wam kilka zdjęć z pracy nad Volvo V50. Auto już kiedyś nas odwiedziło, dlatego tym razem wykonaliśmy lekką korektę lakieru w efekcie otrzymując ponownie jego idealny stan. Finalnie zobaczyliśmy lakier podwójną warstwą wosku syntetycznego w celu zimowej ochrony. Ponownie zabezpieczyliśmy także wszelkie inne detale auta jak, elementy nielakierowane, szyby, felgi czy opony. Zapraszamy do kilku zdjęć z efektu końcowego.

69. BMW X5

Witam Was. Tym razem chciałem przestawić jedną z naszych starszych relacji, ale może Was zainteresuje krótka relacja z prac nad BMW X5. W aucie przeprowadziliśmy pełny pakiet. Najpierw dokładnie oczyściliśmy lakier ze brudu i kropek smoły. Następnie przeprowadziliśmy korektę lakieru w celu usunięcia niedoskonałości, finalnie zabezpieczyliśmy powłokę woskiem Swissvax. Z auta konieczne było ściągniecie felg w celu ich oczyszczenia od wewnątrz, jak i zajęcia się nadkolami. Osobnym rozdziałem było zajęcie się wnętrzem auta które było przesiąknięte smrodem papierosów. Wypraliśmy wszelkie dywany, oczyściliśmy skórę oraz wszelkie plastiki oraz użyliśmy kilkukrotnie neutralizatora zapachów dzięki czemu całkowicie pozbyliśmy się zapachu papierosów.

68. Fiat 500

Witam ponownie! Zapraszamy do galerii zdjęć z efektu końcowego na czarny Fiatem 500. Zajęliśmy się zarówno wnętrzem jak i wszelki elementami na zewnątrz. Całe auto zostało bardzo dokładnie oczyszczone, następnie lakier najpierw został skorygowany z niedoskonałości, mikrozarysowań oraz zmatowienia. Finalnie zabezpieczyliśmy go woskiem Swissvax Shield z teflonem w celu długotrwałej ochrony na trudne warunki pogodowe. Całe wnętrze zostało oczyszczone i zaimpregnowane rożnymi środkami. Skórzane elementy oczyszczone i zaimpregnowane specjalistycznymi preparatami. W galerii znajdziecie, także małą niespodziankę z woskowania mniejszego brata bliźniaka wspomnianej 500tki ???? Zapraszam!

67. Skoda Superb & powłoka Cquartz

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność zabezpieczyć jak najdokładniej nową Skode Superb. Zajęliśmy się wszelkimi detalami wewnątrz jak i na zewnątrz auta. Fegli zostały zabezpieczone trwałym woskiem od wewnątrz, nadkola środkami do materiału, komora silnika specjalnym preparatem. We wnętrzu zajęliśmy się całkowicie skórzaną tapicerką, wszelkimi elementami deski rozdzielczej oraz wieloma innymi detalami. Lakier miał być zabezpieczony jak najlepiej dlatego otrzymał powłokę kwarcową Cquartz. Niestety choć auto było całkowicie nowe, lakier po salonowych zabiegach, już musiał ulec korekcie lakieru aby odzyskał swój prawidłowy wygląd. Zapraszamy do relacji i zdjęć z końcowego efektu.

66. Volvo S40 & powłoka Cquartz

Witamy serdecznie. Tym razem mamy przyjemność pokazać Państwu jeden z naszych bardziej praco i czasochłonnych projektów. Naszym zadaniem było przywrócić do jak najlepszego stanu Volvo S40. Auto było w opłakanym stanie, bardzo mocno zabrudzone, porysowane, zmatowiałe, zaniedbane.. Musieliśmy zwrócić uwagę na wszelkie elementy. Przeprowadziliśmy maksymalny pakiet, czyli zajęliśmy się nadkolami oraz felgami od wewnątrz, silnikiem, dokładnie cały wnętrzem oraz oczywiście lakierem. Lakier przeszedł po oczyszczeniu wieloet/papową korektę oraz ostateczne zabezpieczenie najlepsza powłoką ochronną, Cquartz. Auto zmieniło sie autentycznie nie do poznania. Po naszych zabiegach wygląda lepiej niż w salonie. Musicie koniecznie zobaczyć to sami. Zapraszamy!

65. Mercedes CLS

Niedawno trafił do Mercedes CLS, na którym przeprowadziliśmy pełen pakiet prac. Zaczęliśmy od dokładnego oczyszczenia felg od wewnątrz i zewnątrz oraz nadkoli. Następnie zajęliśmy się lakierem, po oczyszczeniu przeprowadziliśmy pełną korektę lakieru oraz zabezpieczyliśmy trwałym woskiem syntetycznym. W międzyczasie całe wnętrze w każdym detalu zostało oczyszczone i zabezpieczone, skórzana tapicerka wyczyszczona i zaimpregnowana. Zajęliśmy się także komorą silnika. Na końcu zadbaliśmy o każdy detal auta jak końcówki wydechu, lampy, wnęki drzwi, szyby itp. Dzięki tym zabiegom uzyskaliśmy doskonały efekt wizualny auta. Zapraszamy do kilku zdjęć z efektu końcowego.

64. BMW F30

Sezon zimowy więc niewątpliwie trafnym pomysłem jest zabezpieczenie naszego auta. Dzięki temu lakier będzie chroniony przed mocną chemią, auto będzie się mniej brudziło, łatwiej domywało oraz cały czas wyglądało lepiej niż inne auta na ulicy. Tym razem zabezpieczyliśmy kompletnie zewnątrz BMW F30. Lakier otrzymał dwie warstwy trwałych syntetycznych wosków, szyby będą czystsze przez powłokę hydrofobową. Nie zapomnieliśmy zabezpieczyć felg i innych elementów. Zapraszamy do kilku zdjęć z prac.

63. BMW E30 AC Schnitzer

Witamy Was ponownie. Tym razem chcielibyśmy przedstawić fotorelację z prac na BMW E30. Już zaraz po przyjeździe dostrzegliśmy lakier w fatalnym stanie. Konieczne było przeprowadzenie pełnej korekty lakieru, przez co pozbawiliśmy powłokę wszelkich niedoskonałości oraz nadaliśmy lustrzany błysk. Po zabezpieczeniu lakieru woskiem Zymol Glasur oraz zadbaniu o wszelkie inny elementy jak koła, szyby, plastik, dach itp itd., auto zaczęło niesamowicie wyglądać. Najlepiej zobaczcie sami. Zapraszam do zdjęć.

62. Zabezpieczenie zimowe Audi RS4

Witamy Was ponownie. Tym razem chcemy pokazać kilka zdjęć z prac nad pięknym autem. Auto było już ok. roku temu u nas na pełnej korekcie lakieru, dlatego teraz wystarczyło lekko skorygować kilka elementów oraz ponownie zabezpieczyć lakier, aby auto wyglądało idealnie. Zadbaliśmy także o wszelkie inne detale auta jak, felgi, opony, szyby czy końcówki uk. wydechowego. Wewnątrz wypraliśmy materiałowe części fotela oraz oczyściliśmy i zaimpregnowaliśmy skórzane boczki. Zapraszam serdecznie do obejrzenia kilku zdjęć z efektu końcowego.

61. Usuwanie głębokiej rysy z maski Porsche Cayenne

Witamy Was. Tym razem chcielibyśmy pokazać coś innego, mianowicie usunięcie bez lakierowania mocno widocznej i głębokiej rysy, zrobionej ostrym narzędziem, z maski Porsche. Pamiętajcie, nie zawsze trzeba malować cały element aby usunąć defekty lakieru. Zapraszam do kilku zdjęć, przed i po pracy.

60. Mitsubishi Lancer Evolution X

Tym razem chcielibyśmy pokazać Państwu relację z przygotowania do sezonu zimowego Mitsubishi Lancer Evolution serii 10. Auto po “intensywnym” sezonie zimowym zostało dokładnie oczyszczone, koła po kilku godzinach pracy oczyszczone z wżartego pyłu hamulcowego oraz przyklejonej smoły. Po oczyszczeniu lakier został odświeżony oraz zabezpieczony trwałym woskiem syntetycznym. Zadbaliśmy także o sporą ilość innych detali jak elementów plastikowych czy też np. spolerowaliśmy końcówki uk. wydechowego. Dzięki takiemu zabiegowi auto zyskało wspaniały wygląd i ochronę na długi czas w tym męczącym zimowym sezonie. Zapraszam do zobaczenia zdjęć z efektu końcowego.

59. MiniDetailing i BMW M3

BMW M3 E36, prezentowany model przyjechał do nas na usługę MiniDetailing. Dzięki tej taniej usłudze auto zostało dokładnie oczyszczone po sezonie letnim i przygotowane do zimy. Najpierw dokładnie oczyszczone specjalną pianą aktywną, następnie dokładnie umyte ręcznie a szczeliny i elementy plastikowe oczyszczone pędzelkami. Felgi i opony oczyszczone różnego rodzaju środkami oraz szczotkami. Po oczyszczeniu i ususzeniu auto lakier został odświeżony za pomocą „detailera” czyli wosku w sprayu, na plastiki oraz opony zaaplikowany dresing. Dzięki kilku prostym zabiegom auto wygląda jak należy.

58. BMW 535 Mpakiet & powłoka Cquartz

Witamy, Tym razem chcielibyśmy pokazać jak nadać autu maksymalną ochronę na zimowe warunki. Autem nad którym przeprowadziliśmy taki pakiet było BMW serii 5 w białym kolorze. Auto choć bardzo świeże, lakier miało już w nie do końca dobrym stanie. Powłoka była zmatowiała od mycia mocną chemią oraz już delikatnie porysowana. Samochód miał być zabezpieczony najlepiej jak się da, czyli wybraliśmy do tego powłoką kwarcową Cquartz, nadała on oprócz nadzwyczajnego wyglądu, spektakularną ochronę. Dzięki powłoce kwarcowej auto zdecydowanie mniej się brudzi, mniej rysuje podczas mycia, łatwiej domywa i nie trzeba używać do tego mocnej chemii niszczącej lakier (więcej informacji i testów w zakładce powłoka Cquartz). Oczywiście aby jak najlepiej powłoka przyjęła się na auto lakier musiał zostać delikatnie skorygowany. Nie zapomnieliśmy o żadnym innym detalu.

57. BMW 7 F01

Tym BMW mieliśmy już okazję zająć się jakiś czas temu, jednak ze względu na to jak ładnie wyszło to wielkie auto postanowiliśmy Wam je przedstawić. Na aucie przeprowadziliśmy pełen pakiet detailingu. Począwszy od standardowego bardzo dokładnego oczyszczenia lakieru, ściągnięcia z auta felg w celu oczyszczenia/zabezpieczenia nadkoli i felg od wewnątrz, poprzez korektę lakieru, woskowanie do oczyszczenia komory silnika oraz całego wnętrza. Piękny lakier BMW po pełnej korekcie wygląd/pał naprawdę niesamowicie, a zadbanie o każdy detal tak wielkiego auta nadało mu niesamowity wygląd, tak powinny wyglądać wszystkie limuzyny. Zapraszam do kilku zdjęć, zobaczcie to sami.

56. Subaru Impreza & powłoka Cquartz

Witamy, zapraszamy do relacji z efektu pracy nad Subaru Impreza. Standardowo oczyściliśmy dokładnie auto wraz z felgami i innymi detalami, zabezpieczyliśmy wszystko odpowiednimi woskami i preparatami. Po kilkudniowej korekcie lakieru, zabezpieczyliśmy auto powłoką kwarcową Cquartz. Całe wnętrze zostało dokładnie oczyszczone a fotele wyprane ekstrakcyjnie. Zapraszamy do zdjęć

55. VW Golf V GTI

Witamy, chcielibyśmy przedstawić Wam krótką fotorelację z prac nad VW Golfem GTI V generacji. Auto przeszło kompletny pakiet detilingu, zajęliśmy się wszelkimi detalami auta. Zaczynając od dogłębnego oczyszczenia glinką lakierniczką karoserii, ściągnięcia z auta kół w celu dokładnego oczyszczenia i nawoskowania, kończąc na pełnej korekcie lakieru i detailingu wnętrza aut. Po korekcie auta zabezpieczyliśmy trwałym woskiem, szyby powłoką hydrofobową, elementy plastikowe specjalnym preparatem dzięki czemu długo będą wyglądały świeżo. Dzięki tym zabiegom auto znów wyglądało jak nowe, a szary lakier nabrał niesamowitego połysku. Zobaczcie sami, zapraszamy.

54. Audi S6 V10

Jakiś czas temu mieliśmy za zadanie doprowadzić do jak najlepszego stanu Audi S6. Autem zajęliśmy się kompleksowo, ściągnęliśmy felgi, oczyściliśmy i zabezpieczyliśmy wszystkie elementy wnętrza. Najwięcej czasu spędziliśmy aby doprowadzić powłokę lakierniczą do jak najlepszego stanu, dlatego przeprowadziliśmy pełną korektę lakieru, pozbywając się wszelkich niedoskonałości. Po zadbaniu o wszystkie detale zewnętrzne, auto zyskało niesamowity wygląd ogólny a sam lakier po korekcie lustrzane odbicie. Najlepiej zobaczcie to sami, zapraszam do kilku zdjęć efektu końcowego.

53. Seat Leon Cupra R & powłoka Cquartz

Witamy, jakiś czas temu mieliśmy przyjemność przygotować do sesji zdjęciowej Seata Leona Cupra R z pokaźnie przygotowanym systemem audio. Aby auto jak najlepiej wyglądało na zdjęciach musieliśmy zadbać o każdy detal zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. Dlatego na zewnątrz wykonaliśmy pełną korektę lakieru, pozostawiając lakier bez żadnej skazy, na końcu zabezpieczając go powłoką kwarcową Cquartz, co dało najwyższej jakości ochronę oraz niesamowity połysk. Aby auto wyglądało lepiej niż z salonu, zdjęliśmy z auta felgi oczyszczając nadkola oraz felgi od wewnątrz, zabezpieczając je dedykowanym woskiem. Dużo czasu spędzaliśmy wewnątrz auta aby maksymalnie dokładnie je oczyścić oraz zabezpieczyć aby nadać jak najlepszy wygląd. Zapraszam do fotorelacji.

52. BMW X6

Witamy. Zapraszamy do relacji z prac i efektu końcowego nad BMW X6. Na aucie wykonaliśmy pełen pakiet MaxShine. Czyli oczyściliśmy dokładnie auto wraz z felgami od wewnątrz oraz nadkola. Lakier został skorygowany i zabezpieczony woskiem. Zajęliśmy się także całym wnętrzem wraz z oczyszczeniem i impregnacją skórzanej tapicerki. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.

51. Jeep Commander 4×4 HEMI

Witamy! Dziś chcielibyśmy pokazać Wam prace nad dużym, bardzo dużym, autem. Jeep Commander, którym się zajmowaliśmy, jeździł nie tylko w mieście ale i tam gdzie jego miejsce czyli lasach i polanach, stąd lakier mocno zmęczony od różnego rodzaju zarośli a wewnątrz sporo brudu i piachu. Z wnętrzem mieliśmy tak samo dużo pracy co hektarami lakieru z zewnątrz. Na lakierze przeprowadziliśmy pełną korektę, zadbaliśmy o każdy detal nadwozia jak chromy. Wewnątrz wypraliśmy sporo elementów materiałowych oraz oczyściliśmy i zabezpieczymy skórę i elementy plastikowe. Nie zapomnieliśmy oczyścić komory silnika HEMI oraz ściągnąć wielkich felg. Najlepiej zobaczcie to sami, zapraszam do fotorelacji.