Szkolenia

ShineFactory to firma detailingowa z kilkuletnim doświadczeniem. Przez ten czas w profesjonalny sposób zajęliśmy się niezliczoną ilością aut, a już ok. 500 przedstawiliśmy w pełnych fotorelacjach na naszej stronie w dziale projekty.

Tym razem jednak pragniemy zaproponować szkolenia z pielęgnacji i kosmetyki aut. Kilkudniowe szkolenie w skrócie obejmować będzie dokładne zapoznanie się z rynkiem oraz wszelkimi produktami kosmetyki aut, poznanie praktyczne metod korekty lakierów, przedstawienie różnorodnych metod zabezpieczania lakierów oraz przede wszystkim przekazanie tajników wiedzy.

Jeśli szukasz pomysłu na swój biznes i chcesz otworzyć firmę lub poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności szkolenie jest przeznaczone dla Ciebie.

Od kilku lat przeprowadziliśmy dziesiątki szkoleń, a osoby po ukończeniu często prowadzą z powodzeniem swoje firmy oraz mają z nami stały kontakt.

Szkolenia dzielimy na 3 dni.
1 dzień. Pierwszy podstawowy dzień służy przede wszystkim przekazaniu teoria z początkową ilością praktyki. Czas trwania to około 8 godzin, jest bardzo dużo informacji do przekazania. Opowiemy od A do Z o całym procesie zajęcia się autem, zarówno metody oczyszczania z zewnątrz, korekty lakieru, zabezpieczania lakieru, oczyszczania wnętrza. Przybliżymy ogólnopolski rynek detailingu. Przedstawimy wszelkiego rodzaju kosmetyki, które najlepiej się sprawdzają z całego rynku na podstawie naszego doświadczenia. Przeprowadzimy także praktyczne dogłębne oczyszczenie lakieru, przygotowanie auta do polerowania oraz detailing kół.

2 dzień. Dzień praktyki. Tutaj postaramy się pokazać wszystkie elementy w praktyce. Przede wszystkim jednak korektę i renowację lakieru. Jest to bardzo trudny element pracy ale i najważniejszy. Wymaga sporo pracy i tutaj będziemy pomagać kursantom wczuć się w maszynę. Będziemy pracować na różnego rodzaju maszynach oscylacyjnych i rotacyjnych, różnych pastach (aby pokazać różne efekty prac), padach, papierach ściernych itp itd. Przygotujemy oczywiście dla auto nad którym będziemy pracować na różnego rodzaju elementach.

3 dzień. Przede wszystkim przedstawimy w praktyce wszelkie metody zabezpieczeń lakieru, od wosków syntetycznych przez naturalne oraz oczywiście metody aplikacji powłok kwarcowych oraz ceramicznych które wymagają dużego doświadczenia w aplikacji. Nie pominiemy praktyki zajmowania się wnętrzem auta oraz detalami, które choć prawie niewidoczne mają bardzo duże znaczenie przy wyglądzie końcowym.

Każdy dzień trwa około 8 godzin.

Oczywiście podczas szkolenia dzielimy się naszym doświadczeniem oraz tajnikami pracy które poznaliśmy przy okazji wieloletniej praktyki, a o których nikt nigdzie nie pisze.

Każde szkolenie kończy się wystawieniem certyfikatu ukończenia szkolenia, spisem wszystkich używanych i wspomnianych środków oraz info jak ich używać w praktyce oraz bardzo kompleksowym poradnikiem.

Zawsze każdy szkolony jest traktowany z jak największą uwagą.

Koszty szkolenia- Wycena indywidualna

UWAGA!

3. Darmowe szkolenie dla osób bezrobotnych- więcej info przy kontakcie telefonicznym.

Szkolenie może być całkowicie finansowane z urzędu pracy.
Posiadamy aktualny wpis do Rejestru Insytucji Szkoleniowych

Numer ewidencyjny: 2.14/00158/2019