Pakiet dla auta używanego

Twoje auto może wyglądać lepiej niż po wyjeździe z salonu. Pakiet detailingu auta używanego jest bardzo szerokim oraz kompletnym szeregiem czynności specjalistów, który zawiera treatment lakieru oraz wszelkich innych elementów. Dzięki bezpiecznym wielostopniowym zabiegom korekty lakieru, zostaną usunięte jego wszelkie niedoskonałości (usunięcie rys oraz mikrorys, zmatowień, niedoskonałości i nadanie maksymalnego połysku). Po wielogodzinnej renowacji lakieru na całe auto aplikowane są powłoki ceramiczne najwyższej światowej jakości w celu jak najdłuższego utrzymania perfekcyjnego wyglądu auta na wiele lat. Nie zapomnimy w tym pakiecie doprowadzić do idealnego stanu wszelkie inne detale jak np. felgi, klosze lamp, el. chromowane, el. nielakierowane itp itd.
Na życzenie klienta także zajmiemy się całym wnętrzem auta, dokładnie w każdym detalu zostanie oczyszczone, wyprane oraz zaimpregnowane, oczywiście włączając w to skórzaną tapicerkę wszelkiego rodzaju.
Dodatkowo zdejmiemy z auta koła w celu oczyszczenia nadkoli, wnętrza felg, zacisków hamulcowych, oczywiście finalnie odpowiednio je zabezpieczymy.
Dla dopełnienia ideału oczyścimy i zabezpieczymy komorę silnika aby ponownie wyglądał jak nowa.
Zapraszamy do dokładnego opisu wszelkich czynności.

Zakres cen- zapraszamy do cennika.

Prosimy o zapoznacie się z pełną listą czynności, w ramach pakietu dla auta używanego, przeznaczonym dla Twojego auta i zalet z nich wynikających.

 1. Mycie ogólne – Jest to pierwszy etap naszej pracy, jest to etap konieczny do wykonania dalszych prac jak i nierzadko wielokrotnie powtarzany w trakcie usługi.
 2. Mycie szczegółowe – Następnym etapem jest zdjęcie felg z auta w celu dostania się do nadkoli.
 3. Oczyszczenie dogłębne – Na tym etapie usuwane są plamy ze smoły przylegające do lakieru w czasie jazdy.
 4. Po wszelkich czynnościach auto jest ponownie myte i dokładnie wycierane.
 5. Zdjęcie kół oraz Detailing felg – Osobnym rozdziałem jest opieka nad kołami Państwa auta. 
 6. Opony oczyszczane są także specjalnymi środkami oraz zabezpieczane dressingiem przywracającym świeży wygląd i blask.
 7. Oczyszczeniu zostają poddane także zaciski hamulcowe. Jeśli to możliwe zabezpieczone zostają odpowiednim, trwałym woskiem.
 8. Inspekcja lakieru – następny bardzo ważny dla bezpieczeństwa etap.
 9. Korekta niedoskonałości lakieru, usunięcie rys oraz mikrorys, zmatowień, niedoskonałości i nadanie maksymalnego połysku – wykonywana jest dokładnie dobranymi pastami oraz gąbkami w celu usunięcia drobnych lecz wielokrotnych zarysowań pokrywających całe auto.
 10. Ponowna inspekcja lakieru oświetleniem HQI oraz miernikiem grubości powłoki.
 11. Jeśli jest potrzeba, wykonanie dodatkowych czynności nad lakierem.
 12. Trwałe usunięcie mikrozarysowań i odnowienie kloszy lamp tylnych. Odnowienie innych detali jak końcówki wydechu czy chromowanych elementów.
 13. Ponowne umycie całego auta.
 14. Aplikacja cleanera- Następnym krokiem jest chemiczne oczyszczenie i przygotowanie lakieru pod wosk.
 15. Na życzenie klienta przed nałożeniem wosku na oczyszczony lakier zostanie nałożona specjalna odżywka, która nadaje jeszcze większą głębie lakieru i blask.
 16. Aplikacja pakietu powłok ceramicznych – Typowa wisienka na torcie. Nadaje ostateczny wygląd lakieru na aucie.
 17. Kolejnym etapem jest pielęgnacja szyb auta. Zostają oczyszczone specjalnym cleanerem dzięki czemu są czyste i przejrzyste jak nigdy dotąd. Równocześnie przygotowując chemicznie powierzchnię na nałożenie powłoki Sealant’u.
 18. Bezpieczne mycie komory silnika dedykowanym oraz bardzo skutecznym środkiem oraz pędzelkami. Na specjalną prośbę nawoskowanie części lakierowanych komory odpornym woskiem.
 19. Oczyszczenie oraz zabezpieczane elementów z tworzyw sztucznych nadwozia dedykowanym, bardzo wytrzymałym środkiem.
 20. Po konsultacji oczyszczenie oraz zabezpieczenie skórzanej tapicerki, wypranie materiałowych foteli oraz podłogi.
 21. Zabezpieczanie gumowych uszczelek i pozostałych elementów gumowych.
 22. Pełne zajęcie się wnętrzem, oczyszczenie wszelkich elementów oraz zabezpieczenie różnego rodzaju kosmetykami.
 23. Dodatkowo po głębszych oględzinach i życzeniu klienta spróbujemy usunąć głębsze zarysowania np. częste obcierki parkingowe.