1.jpg

1.png

1.png

2.jpg

2.png

2.png

3.jpg

3.png

3.png

4.jpg

4.png

1.png

5.jpg

5.png

2.png

6.jpg

6.png

3.png

7.jpg

7.png

1.png

8.jpg

8.png

2.png

9.jpg

9.png

3.png

10.jpg

10.png

1.png

Auto detaling auta używanego w Warszawie

Twoje auto może wyglądać lepiej niż po wyjeździe z salonu. Pakiet detailingu auta używanego jest bardzo szerokim oraz kompletnym szeregiem czynności specjalistów, który zawiera treatment lakieru oraz wszelkich innych elementów. Dzięki bezpiecznym wielostopniowym zabiegom korekty lakieru, zostaną usunięte jego wszelkie niedoskonałości (usunięcie rys oraz mikrorys, zmatowień, niedoskonałości i nadanie maksymalnego połysku). Po wielogodzinnej renowacji lakieru na całe auto aplikowane są powłoki ceramiczne najwyższej światowej jakości w celu jak najdłuższego utrzymania perfekcyjnego wyglądu auta na wiele lat. Nie zapomnimy w tym pakiecie doprowadzić do idealnego stanu wszelkie inne detale jak np. felgi, klosze lamp, el. chromowane, el. nielakierowane itp itd.
Na życzenie klienta także zajmiemy się całym wnętrzem auta, dokładnie w każdym detalu zostanie oczyszczone, wyprane oraz zaimpregnowane, oczywiście włączając w to skórzaną tapicerkę wszelkiego rodzaju.
Dodatkowo zdejmiemy z auta koła w celu oczyszczenia nadkoli, wnętrza felg, zacisków hamulcowych, oczywiście finalnie odpowiednio je zabezpieczymy.
Dla dopełnienia ideału oczyścimy i zabezpieczymy komorę silnika aby ponownie wyglądał jak nowa.
Zapraszamy do dokładnego opisu wszelkich czynności.

Zakres cen- zapraszamy do cennika.

Prosimy o zapoznanie się z pełną listą czynności, w ramach pakietu dla auta używanego, przeznaczonym dla Twojego auta i zalet z nich wynikających

 

 1. Z auta demontowane są koła w celu bardzo dokładnego oczyszczenia i zabezpieczenia nadkoli, wewnętrznej strony felg oraz zacisków hamulcowych. Pozwoli to na zminimalizowane brudzenie oraz wżeranie się pyłu hamulcowego, ułatwi to zdecydowanie dalszą pielęgnację.
 2. Całe nadwozie auta jest bardzo dokładnie oczyszczane oraz odtłuszczane z wszelkich zabrudzeń.
 3. Oczyszczenie dogłębne- glinkowanie
 4. Po wszelkich czynnościach auto jest dokładnie osuszane oraz obdmuchiwane w delikatny sposób nieszkodzący delikatnemu lakierowni.
 5. Inspekcja lakieru oraz pomiary grubości.
 6. Korekta lakieru. Czyli najważniejszy etap prac, usuwamy i minimalizujemy w możliwy a przedewszystkim bezpieczny sposób wszelkie niedoskonałości jak zmatowienie, swirle, rysy, obcierki, odpryski, wżery itp itd. Nadanie maksymalnego połysku poprzez wieloetapową korektę i polerowanie wszelkich elementów auta.
 7. Renowacja kosmetykami wszelkich inny detali jak klosze lamp przednich oraz tylnych, el. chromowanych, plastików, końcówek wydechu.
 8. Bardzo mocne i dokładne odtłuszczanie lakieru. Wielokrotne mycie auta i inspekcje
 9. Aplikacja wybranej powłoki ceramicznej na lakier.
 10. Aplikacja powłok ochronnych na resztę elementów auta jak szyby, felgi, lampy, el. plastikowe itp
 11. Zajęcie się detalami auta jak wnęki drzwi, opony, wlew paliwa, końcówki uk. wydechowego
 12. Bezpieczne oczyszczenie (bez mycia wodą) oraz zabezpieczenie komory silnika, aby na długi czas pozostała świeża i schludnie wyglądająca. 
 13. Dokładny detailing wnętrza, oczyszczenie i wypranie ekstrakcyjne a finalnie zabezpieczenie wszelkich el. wnętrza, zabezpieczenie skór, el. plastikowych, materiałowych itp itd. Ozonowanie wnętrza.
 14. Możliwość renowacji skóry, przeszycia lub ponownego lakierowanie. 
 15. Możliwość usunięcia wgnieceń nadwozia.