1.jpg

1.png

1.png

2.jpg

2.png

2.png

3.jpg

3.png

3.png

4.jpg

4.png

1.png

5.jpg

5.png

2.png

6.jpg

6.png

3.png

7.jpg

7.png

1.png

8.jpg

8.png

2.png

9.jpg

9.png

3.png

10.jpg

10.png

1.png

Auto detaling auta używanego w Warszawie

Twój samochód ma już kilka lat i zastanawiasz się, jak przywrócić mu estetyczny wygląd? Profesjonalni detailerzy wiedzą, jak tego dokonać. Jednorazowa usługa pielęgnacji pojazdu sprawia, iż Twoje auto może wyglądać jak po wyjeździe z salonu, nawet mając już 5 lat. W trakcie prac konserwacyjnych specjaliści wykonują szereg czynności, dzięki którym karoseria, tapicerka i inne elementy pojazdu nabierają pełnego blasku. Uniwersalnym rozwiązaniem, które jest polecane dla wszystkich zgłaszających się do nas właścicieli pojazdów, jest autorski pakiet detailingu przygotowany przez naszą firmę. Na czym on polega?

Fachowy auto detailing Warszawa - sprawdź, na czym polega

Dzięki bezpiecznym, wielostopniowym zabiegom korekty lakieru, z jego powierzchni zostają usunięte wszelkie niedoskonałości. Oczywiście efekt jest najbardziej widoczny jeśli karoseria samochodu jest w dobrym stanie. Proces naprawczy polega na zniwelowaniu rys, w tym również mikropęknięć. Ponadto redukowane są widoczne zmatowienia oraz inne niedoskonałości na powłoce karoserii. Dzięki zaaplikowaniu substancji nabłyszczającej samochód zyskuje maksymalny połysk. Auto detaling aut używanych to czasochłonny proces, który wymaga sporej ilości pracy. Po wielogodzinnej renowacji lakieru nasi specjaliści zajmują się aplikowaniem powłoki ceramicznej najwyższej światowej jakości. Dokonuje się tego w celu jak najdłuższego utrzymania perfekcyjnego wyglądu auta. Tak zabezpieczona karoseria utrzymuje swoje właściwości estetyczne nawet przez kilka lat. W ramach podstawowego pakietu detailingowego specjaliści dokonują także:

- dokładnego czyszczenia felg samochodowych;
- konserwacji i renowacji kloszów reflektorów;
- porządkowania elementów chromowanych;
- mycia i czyszczenia elementów nielakierowanych;
- na życzenie klienta zajmiemy się pracami wewnątrz auta.

Profesjonalny detailing aut używanych w Warszawie

Zapraszamy do zapisywania się na wizyty w naszym salonie detailingu zlokalizowanym w stolicy. Auto detaling samochodów używanych to nie tylko nasza codzienna praca, ale także i wielka pasja. Zgodnie z życzeniem klienta jesteśmy w stanie rozszerzyć pakiet usług o dodatkowe formy detailingu. Tapicerka pojazdu zostanie przez nas bardzo dokładnie oczyszczona, wyprana oraz zaimpregnowana, oczywiście włączając w to również elementy wykonane z naturalnej skóry. Dodatkowo zdejmiemy z auta koła w celu oczyszczenia nadkoli, wnętrza felg, zacisków hamulcowych - a po wykonaniu prac odpowiednio zabezpieczymy poszczególne komponenty. Dopełnieniem prac może być odnowa przestrzeni komory silnika - tak, aby ponownie wyglądała, jak nowa.

Zakres cen- zapraszamy do cennika.

Prosimy o zapoznanie się z pełną listą czynności, w ramach pakietu dla auta używanego, przeznaczonym dla Twojego auta i zalet z nich wynikających

 

 1. Z auta demontowane są koła w celu bardzo dokładnego oczyszczenia i zabezpieczenia nadkoli, wewnętrznej strony felg oraz zacisków hamulcowych. Pozwoli to na zminimalizowane brudzenie oraz wżeranie się pyłu hamulcowego, ułatwi to zdecydowanie dalszą pielęgnację.
 2. Całe nadwozie auta jest bardzo dokładnie oczyszczane oraz odtłuszczane z wszelkich zabrudzeń.
 3. Oczyszczenie dogłębne- glinkowanie
 4. Po wszelkich czynnościach auto jest dokładnie osuszane oraz obdmuchiwane w delikatny sposób nieszkodzący delikatnemu lakierowni.
 5. Inspekcja lakieru oraz pomiary grubości.
 6. Korekta lakieru. Czyli najważniejszy etap prac, usuwamy i minimalizujemy w możliwy a przedewszystkim bezpieczny sposób wszelkie niedoskonałości jak zmatowienie, swirle, rysy, obcierki, odpryski, wżery itp itd. Nadanie maksymalnego połysku poprzez wieloetapową korektę i polerowanie wszelkich elementów auta.
 7. Renowacja kosmetykami wszelkich inny detali jak klosze lamp przednich oraz tylnych, el. chromowanych, plastików, końcówek wydechu.
 8. Bardzo mocne i dokładne odtłuszczanie lakieru. Wielokrotne mycie auta i inspekcje
 9. Aplikacja wybranej powłoki ceramicznej na lakier.
 10. Aplikacja powłok ochronnych na resztę elementów auta jak szyby, felgi, lampy, el. plastikowe itp
 11. Zajęcie się detalami auta jak wnęki drzwi, opony, wlew paliwa, końcówki uk. wydechowego
 12. Bezpieczne oczyszczenie (bez mycia wodą) oraz zabezpieczenie komory silnika, aby na długi czas pozostała świeża i schludnie wyglądająca. 
 13. Dokładny detailing wnętrza, oczyszczenie i wypranie ekstrakcyjne a finalnie zabezpieczenie wszelkich el. wnętrza, zabezpieczenie skór, el. plastikowych, materiałowych itp itd. Ozonowanie wnętrza.
 14. Możliwość renowacji skóry, przeszycia lub ponownego lakierowanie. 
 15. Możliwość usunięcia wgnieceń nadwozia.