TEL: 534-724-868 | FORMULARZ KONTAKTOWY

1.jpg

1.png

1.png

2.jpg

2.png

2.png

3.jpg

3.png

3.png

4.jpg

4.png

1.png

5.jpg

5.png

2.png

6.jpg

6.png

3.png

7.jpg

7.png

1.png

8.jpg

8.png

2.png

9.jpg

9.png

3.png

10.jpg

10.png

1.png

835. BMW X5 & folie ochronne oraz natryskowa powłoka ceramiczna

Zabezpieczenie frontów aut bezbarwnymi foliami ochronnymi staje się powoli standardem, coraz częściej takĹźe zabezpieczane w ten sposób są auta w całości co daje do tego czasu nieosiągalne perfekcyjne zabezpieczenie i efekt wizualny. Tym razem mieliśmy przyjemność zająć się BMW serii X5, auto trafiło do nas z zerowym przebiegiem w celu najlepszego na świecie zabezpieczenia całego auta. Decyzja padła oczywiście na połączanie znakomitych bezbarwnych folii ochronnych SunTek Ultra PPF z 10 letnią gwarancją oraz pakietu powłok ceramicznych. Standardowo prace zaczęliśmy od bardzo dokładnego oczyszczenia nadwozia z wszelkich naleciałości. Niestety delikatny lakier juĹź posiadał niewiadomego pochodzenia głębokie wĹźery, więc najpierw zajęliśmy się skorygowaniem i doprowadzeniem do perfekcji lakieru. (trzeba pamiętać iĹź auto od momentu produkcji do wydania klientowi przechodzi naprawdę dłuugą drogę). Po przygotowaniu przeszliśmy do zabezpieczenia auta, najpierw aplikując bezbarwne folie ochronne. Folie zazwyczaj aplikuje się na najbardziej naraĹźone el. auta jak przód, tym razem zdecydowaliśmy się praktycznie całe auto pokryć najlepszymi na świecie regeneracyjnymi foliami SunTek Ultra aby uzyskać 100% ochronę lakieru, który będzie całkowicie izolowany od środowiska zewnętrznego i nic nie będzie wstanie go uszkodzić. Po aplikacji folii przeszliśmy do zabezpieczania wszelkich el. auta powłokami, zaaplikowaliśmy pakiet powłok na całe auto, folie, szyby (Gtechniq G1), felgi (DLUX), elementy nielakierowane, a takĹźe całe wnętrze wraz z zaimpregnowaniem delikatnych skór. Zdemontowaliśmy takĹźe koła z auta w celu zabezpieczenia dokładnego felg, zacisków hamulcowych oraz nadkoli. Po kilkudziesięciu godzinach pracy BMW nabrało perfekcyjnego wyglądu, połysku oraz co najwaĹźniejsze najmocniejszej praktycznie pancernej ochrony na lata. Zapraszamy do szerokiej fotorelacji!
Oklejona została znakomita większość auta w celu ochrony przed wszelkimi uszkodzeniami jak np. odpryski od kamieni, piaskowanie od żwiru drogowego, mocniejszymi rysami czy nawet drobnymi obcierkami parkingowymi. Dokładnie oklejone zostały:

   - Maska
   - Zderzak przedni
   - Wszystkie elementy piano black na przodzie
   - Klosze lamp
   - Błotniki przednie z nadkolami
   - Progi
   - Drzwi przednie
   - Drzwi tylne
   - Zderzak tylny z dyfuzorem
   - Lusterka
   - Słupki B i C pianoblack

Zapraszamy do zdjęć z prac i efekt końcowego, jak widać folia posiada bardzo duży połysk i przejrzystość dzięki czemu jest praktycznie nie zauważalna.

Filmik z prac

Film z efektu wizualnego