TEL: 534-724-868 | FORMULARZ KONTAKTOWY

1.jpg

1.png

1.png

2.jpg

2.png

2.png

3.jpg

3.png

3.png

4.jpg

4.png

1.png

5.jpg

5.png

2.png

6.jpg

6.png

3.png

7.jpg

7.png

1.png

8.jpg

8.png

2.png

9.jpg

9.png

3.png

10.jpg

10.png

1.png


PROJEKTY


 

150. Porsche Panamera GTS & powłoka kwarcowa

Witamy Was ponownie! Tym razem zapraszamy do relacji z prac nad nowym Porsche Panamera GTS. Auto co prawda ze znikomym przebiegiem, niestety niczym nie zabezpieczone, zdążyło się bardzo mocno zabrudzić więc wymagało dogłębnego oczyszczenia całego nadwozia oraz wszelkich innych detali. Naszym zadaniem było zabezpieczenie wszystkich elementów jak najtrwalszymi środkami, na sam lakier trafiła powłoka kwarcowa w celu najlepszej ochrony a także zminimalizowania brudzenia się auta. Niestety musieliśmy już przeprowadzić lekką korektę lakieru, ponieważ na niezabezpieczonym lakierze już widoczne były mikrorysy oraz wżery od wody/chemii. Następnym naszym zadaniem było zabezpieczenie całego wnętrza, głównie skupiając się na pięknej jasnej skórzanej tapicerce. Po zabezpieczeniu wszelkich innych elementów auta jak szyby, koła, elementy nielakierowane itp itd auto zyskało idealny wygląd i trwałą ochronę. Zapraszamy koniecznie do pełnej relacji!

149. Mercedes CLS

Witamy. Dziś chcemy zaprosić Was do relacji z prac nad Mercedesem CLS. Na aucie przeprowadziliśmy pakiet MaxShine. Z auta zostały ściągnięte koła, zajęliśmy się nadkolami oraz wnętrzem felg które zostały oczyszczone i zabezpieczone przed nadmiernym brudzeniem. Następnie po dogłębnym oczyszczeniu nadwozia przeprowadziliśmy korektę lakieru, dzięki czemu usunęliśmy zmatowienia oraz mikrorysy które psuły efekt wizualny. Po korekcie auto odzyskało głębie koloru i połysk. Zajęliśmy się także wnętrzem, gdzie oczyściliśmy i zabezpieczyliśmy odpowiednimi kosmetykami wszelkie elementy, oczywiście zajęliśmy się także cała skórzaną tapicerką. Nie zapomnieliśmy o wszelkich innych detalach jak szyby, koła, elementy nielakierowane czy chromowane. Zapraszamy do pełnej relacji.

148. Ferrari Italia

Witamy Was ponownie. Tym razem chcemy zaprezentować Wam relację z odświeżenia Ferrari Italia w pięknym kolorze Rosso Corsa. Właściciel przyprowadził nam auto w celu dokładnego oczyszczenia i odświeżenia lakieru któremu już coś brakowało.. nic dziwnego bo niestety był już dość mocno zmatowiały i porysowany. Niestety mieliśmy na to wszystko tylko jeden dzień, dlatego po dogłębnym oczyszczeniu lakieru, kół i wszelkich elementów, lakier został delikatnie skorygowany pastą Swissvax Cleaner Fluid Profesional a finalnie zabezpieczony woskiem Swissvax Concorso. Pozwoliło nam to usunąć oksydację i skorygować większość mikrorys, które psuły efekt wizualny pięknej czerwieni. Koła auta zostały nawoskowane trwałym woskiem syntetycznym, szyby zabezpieczone powłoką hydrofobową, wszelkie chromy spolerowane, elementy nielakierowane zabezpieczone dressingiem. Dzięki tym wszystkim zabiegom auto zyskało wygląd na jaki zasługuje, sam kolor nabrał połysku i krwistej czerwieni. Zapraszam Was do relacji i zdjęć z efektu końcowego.

147. Mercedes ML & powłoka kwarcowa

Witamy. Dziś pragniemy pokazać Państwu obszerną relację z prac nad Mercedesem ML. Właściciel przyprowadził do nas auto niedługo po zakupie. Na aucie przeprowadziliśmy pełen pakiet prac, jednak najbardziej pracochłonną czynnością była rewitalizacja okropnie zniszczonego lakieru. Przeprowadziliśmy pełną korektę porysowanego i zmatowiałego maksymalnie lakieru, finalnie zabezpieczając go powłoką kwarcową, uzyskując tym lustrzane odbicie, maksymalny połysk oraz wyraźne ziarno metaliku. Zajęliśmy się także wnętrzem które w każdym detalu, wraz ze skórą, zostało oczyszczony i zabezpieczony odpowiednimi kosmetykami. Nie zapomnieliśmy o komorze silnika czy wnętrzu felg/nadkolach. Po zajęciu się mnóstwem innych detali jak chromy, końcówki wydechu, szyby, lampy itp itd. auto nabrało idealnego wyglądu. Zapraszamy do relacji.

146. BMW X5

Witamy. BMW X5, które trafiło do nas jakiś czas temu, przeszło pełen pakiet MaxShine. Pierwszorzędnie z auta zostały ściągnięte auta w celu oczyszczenia i zabezpieczenia wnętrza felg i nadkoli. Po dogłębnym oczyszczeniu nadwozia przeprowadziliśmy pełną korektę lakieru oraz usunęliśmy kilka głębszych uszkodzeń. Wewnątrz oczyściliśmy i zabezpieczyliśmy wszystkie elementy odpowiednimi kosmetykami, oczywiście nie zapomnieliśmy o skórzanej tapicerce. Zajęliśmy się także komorą silnika. Zobaczcie w pełnej relacji jak auto zaczęło wyglądać po zajęciu się mnóstwem innych detali. Zapraszamy.

145. Bentley Continental GT & powłoka kwarcowa

Witamy Was ponownie z kolejną fotorelacją. Tym razem z dość wyjątkowego auta jakim jest Bentley Continenta. Najwyższej klasy auto wymaga najwyższej klasy pielęgnacji, dlatego też wykonaliśmy pełen pakiet prac. Początkowo jak najdokładniej oczyściliśmy auto, ściągnęliśmy z auta koła które oczyściliśmy od wewnątrz z wszelkich naleciałości oraz zabezpieczyliśmy je trwałym woskiem, zajęliśmy się także nadkolami. Po dogłębnym oczyszczeniu lakieru oraz wszelkich detali przeprowadziliśmy pełną korektę eliminując wszelkie niedoskonałości, głębsze rysy oraz delikatne ogólne zmatowienie co nadało głębi lakieru oraz połysku. Po korekcie lakier został zabezpieczony powłoką kwarcową co dało ostateczny efekt wizualny i najwyższej klasy ochronę. Zajęliśmy się także wszelkimi elementami wnętrza, skóra została oczyszczona i zaimpregnowana, dywany wyprane ekstrakcyjnie a inne detale oczyszczone i zabezpieczone różnymi kosmetykami. Naszej uwadze także nie umknęła komora silnika. Po zadbaniu o wszelkie inne detale, jak elementy chromowane, koła, lampy, szyby itp itd auto zaczęło się idealnie prezentować. Najlepiej zobaczcie to sami w pełnej fotorelacji. Zapraszamy.

144. Mercedes W124 Coupe & powłoka kwarcowa

Dziś chcemy zaprosić Was do obejrzenia krótkiej fotorelacji z prac nad Mercedesem W124 Coupe. Auto jest oczkiem w głowie właściciela, który postanowił polakierować auto ponownie. Niestety po lakierowaniu auto dalej nie miało połysku, sam lakier był nieprzejrzysty z widocznymi ewidentnymi zmatowieniami i rysami. Naszym zadaniem było doprowadzić do perfekcji lakier oraz zabezpieczyć go powłoką kwarcową. Przez kilka dni auto było poddawane korekcie, finalnie zostało zabezpieczone powłoką permanentną, zdaliśmy także o wszelkie inne detale jak szyby, chromy czy koła auta. Zajęliśmy się także komorą silnika. Efekt końcowy możecie zobaczyć sami. Zapraszamy.

143. Subaru BRZ & powłoka kwarcowa

Witamy i tym razem zapraszamy do fotorelacji z zabezpieczenia nowego Subaru BRZ. Właściciel po odebraniu auta z salonu postanowił zabezpieczyć jego lakier jak i inne elementy auta. Przed zabezpieczeniem konieczne było oczyszczenie całego auta z fabrycznych zabezpieczeń oraz delikatna korekta lakieru ponieważ posiadał on delikatne niedoskonałości i lekkie zmatowienie. Po korekcie lakier Subaru w pięknym niebieskim kolorze WR Blue, tak charakterystycznym dla japońskiej marki, nabrał wyrazistości i głębi koloru, wzmocnił się także mocny metalik. Natomiast po zabezpieczeniu powłoką kwarcową oraz zadbaniu o każdy detal, lakier nabrał połysku i najlepszego zabezpieczenia a całe auto wyśmienitego wyglądu. Zajęliśmy się także wewnętrzną stroną felg oraz komorą silnika. Najlepiej zobaczcie to sami.

142. Przygotowanie do prezentacji Mercedes-Benz Econic oraz Unimog

Witam Was. Tym prazem chcemy pokazać Wam nietypowy projekt ???? Kilka dni temu zostaliśmy wybrani i poproszeni, aby przygotować do prezentacji dwa modele Mercedes-Benz: Econic oraz Unimog. Pierwszorzędnie przez kilka godzin oczyściliśmy całe auta wraz z niezmiernie dużą ilością detali. Następnie wszystkie z nich zostały zabezpieczone/odżywione odpowiednimi kosmetykami aby jak najlepiej prezentowały się na pokazie. Zapraszamy do kilku zdjęć ????

141. Mercedes E coupe

Witamy ponownie. Tym razem chcemy zaprosić Państwa do relacji z prac nad srebrnym mercedesem E-coupe. Nad autem przeprowadziliśmy pełny pakiet. Najpierw dokładnie oczyściliśmy lakier ze brudu, smoły i innych naleciałości. Następnie przeprowadziliśmy korektę lakieru w celu usunięcia niedoskonałości, który to finalnie zabezpieczyliśmy woskiem Zymol Glasur. Z auta konieczne było ściągniecie felg w celu ich oczyszczenia od wewnątrz, jak i zajęcia się nadkolami. Osobnym rozdziałem było zajęcie się wnętrzem auta, które zostało dokładnie oczyszczone i zabezpieczone różnymi kosmetykami z naciskiem na mocno zabrudzoną skórzaną tapicerkę. Po zajęciu się wszystkimi innymi detalami jak szyby, koła, elementy nielakierowe, chromy, komora silnika itp itd auto nabrało idealnego wyglądu. Zapraszamy.

140. VW Touareg

Witamy i zapraszamy do kolejnego projektu. Tym razem chcemy przedstawić krótką fotorelację z dość mocno zaniedbanego VW Tuarega którego przez kilka dni staraliśmy się przywrócić do jak najlepszego stanu. Po długotrwałym dogłębnym oczyszczeniu przeprowadziliśmy kilkudniową korektę bardzo zniszczonego lakieru. Po korekcie zajęliśmy się wszystkimi innymi detalami jak szyby, klosze lamp, koła itp itd a sam lakier nawoskowaliśmy woskiem Swissvax. Po naszych pracach auto zdecydowanie zmieniło się nie do poznania. Zapraszamy do obejrzenia pełnej relacji.

139. BMW X1 & powłoka kwarcowa

Witamy ponownie, tym razem chcemy zaprosić Państwa do pełnej fotorelacji z prac nad BMW X1. Auto z niewielkim przebiegiem kilku tyś km. trafiło do nas na dokładne oczyszczenie oraz zabezpieczanie kwarcem. Lakier auta posiadał troszkę niedoskonałości więc delikatnie skorygowaliśmy lakier aby wydobyć połysk i czystą perłową biel. Następnie lakier w idealnym stanie został zabezpieczony powłoką kwarcową która dodała maksymalnego połysku oraz przede wszystkim najlepszej jakości ochrony przed warunkami zewnętrznymi, teraz auto będzie się mniej brudziło i bardzo prosto myło. Zajęliśmy się także wszystkimi innymi elementami auta jak komora silnika, nadkola czy wnętrze auta. Nie zapomnieliśmy oczywiście o żadnym detalu nadwozia. Zapraszamy do pełnej relacji!

138. BMW X5 & powłoka kwarcowa

Witamy! Dziś chcemy zaprosić Państwa do obejrzenia pełnej relacji z prac na BMW X5. Na aucie wykonaliśmy pełen pakiet usług. Zaczęliśmy od zajęcia się nadkolami oraz wnętrzem felg oraz dogłębnym oczyszczeniem nadwozia. Następnie przeprowadziliśmy pełną korektę lakieru aby pozbyć się defektów psujących efekt wizualny. Po usunięciu mikrorys z auta otrzymaliśmy idealny końcowy połysk, głębie koloru oraz wyraźne ziarno. Lakier finalnie został zabezpieczony powłoką kwarcową aby jak najdłużej zachować piękny wygląda i zminimalizować brudzenie się auta przez zimowy zbliżający się sezon. Całe wnętrze oczyściliśmy i zabezpieczyliśmy w każdym detalu wraz z całą skórzaną tapicerką. Po zadbaniu o wszelkie inne detale jak szyby, koła, końcówki wydechu itp itd auto prezentowało się perfekcyjnie. Zapraszamy do pełnej relacji.

137. Mercedes ML

Ostatnimi czasy mieliśmy za zadanie doprowadzić do jak najlepszego stanu niesamowicie mocno zniszczony lakier Mercedesa ML. Przez kilka dni zajmowaliśmy się korektą mocnych niedoskonałości całej powłoki lakierniczej która była maksymalnie zmatowiała i porysowana. Staraliśmpy się usunąć jak najwięcej mikrozarysowań aby przywrócić jak najlepszy efekt wizualny lakieru. Po kilkustopniowej korekcie i wielu godzinach udało nam się osiągnąć bardzo dobry efekt oraz finalnie zabezpieczyć auto woskiem Swissvax Shield przeznaczonym dla aut SUV. Po zadbaniu o wszelkie inne detale jak szyby, koła, elementy nielakierowe, chromy, lampy itp itd auto nabrało niesamowitego wyglądu i na pewno zmieniło się nie do poznania. Zobaczcie koniecznie całą relacje z prac.

136. Volkswagen Eos & powłoka kwarcowa

Witamy! Dziś chcielibyśmy pokazać Wam pełną fotorelację z prac nad VW Eos z wielkim silnikiem VR6 oraz niemetalicznym czarnym lakierem. Lakier ten po kilku dniach korekty z mocno porysowanego i zmatowiałego, zmienił się w klarownie przejrzystą czarną powłokę o lustrzanym odbiciu. Po korekcie został zabezpieczony w najlepszy sposób powłoką kwarcową. Nie omieszkaliśmy się zając wszelkimi innymi detalami, które dopełniły idealnego efektu końcowego, zajęliśmy się kołami, nadkolami, elementami nielakierowanymi, szybami czy też elementami układu wydechowego. Zajeliśmy się także wnętrzem, którego wszelkie elementy zostały oczyszczone i zabezpieczone odpowiednimi kosmetykami. Zapraszamy do pełnej relacji i zdjęć z efektu końcowego!

135. Audi A6

Witamy. Tym razem chcemy Państwu pokazać efekt jaki możemy uzyskać na srebrnym lakierze. Po pełnej korekcie oraz zabezpieczeniu najwyższej klasy woskiem Swissvax Concorso auto zaczęło wyglądać wyśmienicie i nabrało trwałego bardzo mocnego połysku. Zadbaliśmy oczywiście o wszelkie inne detale nadwozia auta jak szyby, felgi, opony, elementy nielakierowe, końcówki wydechu itp itd. Zajęliśmy się także całym wnętrzem auta gdzie oczyściliśmy i zabezpieczyliśmy wszelkie elementy wraz ze skórą odpowiednimi kosmetykami. Zapraszamy do pełnej relacji.

134. Przygotowanie do premiery najnowszej Mazdy 3

Witamy Was. Dziś chcielibyśmy pokazać Państwu relację z prac nad przygotowaniem do premiery najnowszej Mazdy 3. Dzień przed premierą Mazda zaprosiła nas do salonu abyśmy przygotowali auto aby prezentowało się jak najlepiej na premierze następnego dnia. Auto zastaliśmy dość czyste, jednak detale wymagały zdecydowanie pracy aby auto wyróżniało się na scenie. Na lakier został zaaplikowany maszynowo Glaze który odżywił lakier, za finalny połysk i głębie koloru odpowiedzialny był wosk Swissvax Concorso. Wnętrze zostało w każdym elemencie zabezpieczone odpowiednimi dresingami a skórzana tapicerka wymagała oczyszczenia i impregnacji. Komora silnika była bardzo zabrudzona, została oczyszczona i zabezpieczona. Po zajęciu się wszelkimi innymi detalami jak felgi, opony i inne elementy nielakierowane auto prezentowało się wyśmienicie. Na następny dzień przyjechaliśmy jeszcze na miejsce premiery aby dopilnować idealnej prezentacji auta. Zobaczcie to sami w relacji, zapraszamy!

133. Abarth Punto Evo & powłoka kwarcowa

Witamy ponownie! Dziś chcielibyśmy zaprosić Państwa do zobaczenia pełnej fotorelacji z prac nad czerwonym Abarthem Punto Evo. Auto przeszło u nas pełen pakiet pracy. Zaczęliśmy od ściągnięcia kół w celu oczyszczenia i zabezpieczenia nadkoli oraz felg od wewnątrz. Po dogłębnym oczyszczeniu lakieru przeprowadziliśmy korektę lekko zmatowiałego lakieru w celu uzyskania maksymalnie krwistej czerwieni. Lakier został zabezpieczony finalnie powłoką kwarcową która dała ostateczny połysk oraz ochronę. Zajęliśmy się także kompleksowo wnętrzem auta oraz komorą silnika. Oczywiście nie umknęły nam wszelkie inne detale jak końcówki wydechu, opony, szyby, elementy plastikowe itp itd. Zapraszamy do pełnej relacji gdzie sami Państwo będziecie mogli zobaczyć zdjęcia z pracy jak i ostatecznego efektu.

132. Subaru Impreza WRX STi & powłoka kwarcowa

Witamy ponownie. Tym razem chcemy zaprosić Państwa do obejrzenia pełnej relacji z prac na Subaru Impreza STi w pięknym metalicznym niebieskim kolorze. Nad autem przeprowadziliśmy pełen pakiet prac. Zaczęliśmy standardowo od ściągnięcia i pielęgnacji felg od wewnątrz, zajęliśmy się także nadkolami. Nadwozie zostało kilkukrotnie oczyszczone z wszelkich naleciałości oraz poddane korekcie lakieru, po której uzyskaliśmy czysty i mocny niebieski kolor auta z wyraźnym metalikiem. W miedzy czasie oczyściliśmy i zabezpieczyliśmy wszelkie detale wnętrza oraz zajęliśmy się komorą silnika. Po detailingu się wszelkich innymi elementów z zewnątrz auto zyskało świetny wygląd, a dzięki zabezpieczeniu powłoką kwarcową trwała ochronę i finalny połysk. Najlepiej zobaczcie to sami w pełnej relacji, zapraszamy!

131. Range Rover Sport & powłoka kwarcowa

Witamy. Tym razem zapraszamy to obejrzenia pełnej fotorelacji z prac nad Range Rover Sport. W aucie przeprowadziliśmy pełen pakiet usług aby maksymalnie odświeżyć auto. Zaczęliśmy od oczyszczenia i zabezpieczenia wewnątrz kół oraz nadkoli. Po dogłębny oczyszczeniu lakieru przeprowadziliśmy pełną korektę, dzięki czemu pozbyliśmy się wszelkich niedoskonałości i uzyskaliśmy idealny końcowy efekt wizualny. Finalnie lakier został zabezpieczony powłoką kwarcową, otrzymując idealną ochronę oraz wygląd. Nie omieszkaliśmy oczywiście zając się wnętrzem auta które zostało jak najdokładniej oczyszczone i zabezpieczone dedykowanymi kosmetykami. Skóry oczyszczone i zabezpieczone. Po zadbaniu o wszelkie inne detale na zewnątrz auto uzyskało niesamowity wygląd. Zobaczcie to sami, zapraszamy!