TEL: 534-724-868 | FORMULARZ KONTAKTOWY

1.jpg

1.png

1.png

2.jpg

2.png

2.png

3.jpg

3.png

3.png

4.jpg

4.png

1.png

5.jpg

5.png

2.png

6.jpg

6.png

3.png

7.jpg

7.png

1.png

8.jpg

8.png

2.png

9.jpg

9.png

3.png

10.jpg

10.png

1.png


PROJEKTY


 

130

129. BMW E9

Witamy. Tym razem pragniemy Wam pokazać kilka zdjęć z pracy i efektu końcowego nad BMW E9. Naszym zadaniem było przeprowadzić detailing wnętrza oraz nawoskować auto z zewnątrz. Wnętrze okazało się nie lada wyzwaniem, ponieważ posiadało ogrom detali którymi należało zająć się z osobna, wszystkie elementy wraz ze skórzaną tapicerką zostały oczyszczona i zabezpieczone odpowiednimi kosmetykami. Z zewnątrz natomiast dokładnie oczyściliśmy auto, zaaplikowaliśmy glaze od ClearKote oraz finalnie zabezpieczyliśmy woskiem Swissvax Concorso który zapewnił ostateczny doskonały efekt wizualny. Zajęliśmy się oczywiście wszystkim innymi detalami jak szyby, chromy, felgi itp itd. Zapraszamy.

128. Jaguar XJ & powłoka kwarcowa

Witamy ponownie! Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność zabezpieczyć jak najdokładniej nowego Jaguara XJ. Zajęliśmy się wszelkimi detalami wewnątrz jak i na zewnątrz auta. Felgi zostały zabezpieczone trwałym woskiem od wewnątrz, nadkola odpowiednimi środkami, komora silnika specjalnym preparatem. We wnętrzu zajęliśmy się całą skórzaną tapicerką, wszelkimi elementami deski rozdzielczej oraz wieloma innymi detalami. Lakier miał być zabezpieczony jak najlepiej dlatego otrzymał powłokę kwarcową. Niestety choć auto było całkowicie nowe, lakier po salonowych zabiegach, musiał ulec korekcie lakieru aby odzyskał swój prawidłowy wygląd, po czym ukazało się piękno lakieru British racing green. Zapraszamy do relacji i zdjęć z końcowego efektu.

127. Audi S8 V10

Ostatnimi czas mieliśmy za zadanie doprowadzić do jak najlepszego stanu Audi S8. Autem zajęliśmy się kompleksowo, ściągnęliśmy felgi, oczyściliśmy i zabezpieczyliśmy wszystkie elementy wnętrza. Najwięcej czasu spędziliśmy aby doprowadzić powłokę lakierniczą do jak najlepszego stanu, przeprowadziliśmy pełną korektę lakieru, pozbywając się wszelkich niedoskonałości. Po zadbaniu o wszystkie detale zewnętrzne, auto zyskało niesamowity wygląd ogólny a sam lakier po korekcie lustrzane odbicie. Najle/ppiej zobaczcie to sami w pełnej fotorelacji. Zapraszamy.

126. BMW E28 M535 & powłoka kwarcowa

Witamy ponownie! Tym razem zapraszamy do pełnej relacji z prac oraz efektu końcowego nad wyjątkowym i rzadko spotkanym BMW E28 w wersji M535. Auto choć bardzo zadbane i w dość dobrym stanie, wymagało kilku poprawek i porządnego zabezpieczenia. Przez kilka dni zajmowaliśmy się różnymi detalami auta. Najpierw zajęliśmy się koła i nadkolami, nadkola zostały oczyszczone i zaimpregnowane. Polerowane felgi najpierw bezpiecznie oczyszczone, lekko prze polerowane oraz zabezpieczone woskiem. Po dokładnym oczyszczeniu nadwozia, lakier został poddany korekcie lakieru przez co doprowadziliśmy go do jak najlepszego stanu oraz w połączeniu z powłoką kwarcową nadaliśmy niesamowity połysk i głębie koloru. Całe wnętrze wraz ze skórzaną tapicerką zostało oczyszczone i zaimpregnowane. Zajęliśmy się także komorą silnika oraz mnóstwem innych detali ale to wszystko zobaczycie w galerii, zapraszamy!

125. VW Golf VI & powłoka kwarcowa

Zapraszamy do krótkiej relacji z prac i efektu końcowego nad Golfem 6 generacji. Przy aucie wykonaliśmy pełen pakiet MaxShine w celu zadbania o wszelkie detale. Zajęliśmy się nadkolami oraz felgami od wewnątrz, komorą silnika oraz oczywiście wnętrzem, które zostało oczyszczone i zabezpieczone różnymi kosmetykami. Z zewnątrz po dokładnym oczyszczeniu lakier poddaliśmy pełnej korekcie oraz zabezpieczyliśmy powłoką kwarcową. Po zadbaniu o wszelkie detale auto w pełnym słońcu prezentowało się idealnie. Zapraszamy.

124. Audi A8 & powłoka kwarcowa

Witamy i tym razem zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji z prac na piękną i ogromną limuzyną marki Audi A8. Przy aucie wykonaliśmy pełen pakiet detailingu, zajęliśmy się każdym elementem auta. Zaczęliśmy od ściągnięcia z auta kół w celu oczyszczenia nadkoli oraz felg od wewnątrz które zostały zabezpieczone odpowiednimi kosmetykami. Następnie dogłębnie oczyściliśmy zabrudzone nadwozie. Po tych czynnościach przeprowadziliśmy pełną korektę lakieru pozbywając się niedoskonałości co dało nam klarowny wygląd, połysk i głębie koloru. Dla najlepszej ochrony auto zostało pokryte finalnie powłoką kwarcową. We wnętrzu oczyszczone zostały wszystkie detale wraz ze skórzaną tapicerką, każdy z elementów został zabezpieczony odpowiednimi kosmetykami. Zajęliśmy się także komorą silnika. Po detailingu najdrobniejszych elementów na zewnątrz auto zyskało idealny wygląd. Wszystko to zobaczycie w relacji, zapraszamy.

123. Skoda Superb & powłoka kwarcowa

Tym razem zapraszamy Państwa do obejrzenia pełnej fotorelacji z prac i efektu końcowego detailingu Skody Superb. Auto przeszło u nas pełen pakiet prac. Pierwszorzędnie oczyściliśmy dokładnie nadwozie auta. Koła od wewnątrz oraz nadkola zostały wyczyszczone i zabezpieczone odpowiednimi kosmetykami. Przeprowadziliśmy oczywiście pełną korektę lakieru który był w fatalnym stanie, dzięki czemu stał się idealnie klarowny i przejrzysty. Finalnie auto z zewnątrz zostało zabezpieczone powłoką kwarcową która nadała najlepszą ochronę, połysk i głębie koloru. Dzięki zadbaniu o każdy detal z zewnątrz auto otrzymało idealny wygląd. Zajęliśmy się oczywiście całym wnętrzem które zostało oczyszczone i zaimpregnowane w każdym detalu wraz ze skórzaną tapicerką. Najlepiej zobaczcie Państwo to sami, zapraszamy do relacji.

122. Audi A8 Long

Witamy i zapraszamy do relacji z prac nad Audi A8 Long. Pierwszorzędnie oczyściliśmy dokładnie nadwozie, następnie przeprowadziliśmy korektę bardzo mocno zniszczonego lakieru. Po korekcie lakier nabrał klarownego i przejrzystego wyglądu oraz połysku, co w połączeniu ze znakomitym woskiem Swissvax Concorso dało niesamowity efekt wizualny. We wnętrzu głównym celem było oczyszczenie i impregnacja skór. Zapraszamy do pełnej relacji.

121. BMW X3 & powłoka kwarcowa

Witamy i zapraszamy Was do krótkiej relacji z prac oraz efektu końcowego nad BMW X3. Autem zajęliśmy się kompleksowo z zewnątrz. Przeprowadziliśmy pełną korektę lakieru, przez co stał się klarowny oraz pozbawiony niedoskonałości. Następnie zaaplikowaliśmy powłokę kwarcową dla najlepszej ochrony. Po zadbaniu o każdy detal auto nabrało perfekcyjnego wyglądu. W między czasie oczyściliśmy i zaimpregnowaliśmy skórzaną tapicerkę. Zapraszamy.

120. Mitsubishi Lancer Evolution IX & powłoka kwarcowa

Witamy Was serdecznie. Tym razem zapraszamy na obszerną relacje z prac nad pięknym czerwonym Mitsubishi Lancer Evolution serii 9. Nad autem spędziliśmy kilka dni, w tym czasie dokładnie oczyściliśmy auto z wszelkich ciężkich zanieczyszczeń jak smoła i asfalt, ściągnęliśmy z samochodu koła aby dostać się do nadkoli i wnętrza felg. Przeprowadziliśmy korektę bardzo zmatowiałego i porysowanego lakieru dzięki czemu zyskał krwisty czerwony wygląd. Finalnie został zabezpieczony powłoką kwarcową. Całe wnętrze zostało oczyszczone i zabezpieczone w każdym detalu, alkantara i boczki foteli oczyszczone i zaimpregnowane. W komorze silnika spolerowaliśmy karbonowy dolot oraz zmęczona osłonę kolektora wydechowego, reszta został oczyszczona i zabezpieczona. Zgodnie z prośba właściciela zdjęliśmy z auta także ogromną płytę z włókna która chroni silnik, całą oczyściliśmy a front został spolerowany. Po zajęciu się nip/anbsp;ezliczoną liczbą inn/pych detali na zewnątrz auto nabrało nowego wyglądu. Zapraszamy.

119. Kia Cee’d & powłoka kwarcowa

W 20 serii Top Gear’a, najnowsza Kia Cee’d będzie prawdopodobnie nowym autem za rozsądną cenę. My natomiast jakiś czas temu, mieliśmy za zadanie jak najdokładniej zabezpieczyć zupełnie nową Kie. W aucie została zabezpieczona odpowiednimi kosmetykami komh2ora silnika, nadkola, felgi od wewnątrz oraz dokładnie każdy element wnętrza auta. Na zewnątrz natomiast przeprowadziliśmy lekką korektę lakieru (jak to zazwyczaj bywa już salonowe lakiery posiadają niedoskonałości) oraz zabezpieczyliśmy go powłoką kwarcową. Dzięki tym zabiegom auto prezentowało się idealnie dobrze jak przystało na nowy samochód, lakier dzięki korekcie zyskał maksymalnie dobry wygląd a dzięki aplikacji kwarcu najlepszą ochronę aby cnbsp;ieszył swoim wyglądem jak najdłużej.

118. BMW X1 & powłoka kwarcowa

Witamy i zapraszamy do relacji. Tym razem trafiło do nas BMW X1 w pięknym pomarańczowym lakierze. Naszym zadaniem było aby auto wyglądało lepiej niż w salonie. Dlatego też kompleksowo zajęliśmy się autem. Ściągnęliśmy koła aby zabezpieczyć nadkola oraz felgi od wewnątrz, oczyściliśmy i zaimpregnowaliśmy całą komorę silnika. Całe wnętrze zostało w każdym detalu zabezpieczone odpowiednimi kosmetykami. Przy lakierze spędziliśmy więcej czasu, wykonaliśmy lekką korektę lakieru, aby wyciągnąć z niego maksymalny efekt wizualny, a finalnie został zabezpieczony powłoką kwarcową. Zapraszamy do pełnej relacji.

117. Volkswagen Passat & powłoka kwarcowa

Witamy i zapraszamy na fotorelację z prac i efektu końcowego odświeżenia bardzo mocno zmęczonego firmowego Passata. Naszym głównym zadaniem było skorygowanie bardzo zniszczonego (zmatowiałego i porysowanego) lakieru. Zajęliśmy się także każdym detalem na zewnątrz auta a lakier finalnie zabezpieczony został powłoką kwarcową. Wnętrze zostało oczyszczone i zabezpieczone w każdym detalu, materiałowe fotele zostały wyprane ekstrakcyjnie. Dzięki tym zabiegom auto zmieniło się zdecydowanie nie do poznania.

116. Audi S3 & powłoka kwarcowa

Witam, chcielibyśmy przedstawić fotorelacje z prac nad Audi S3 w czarnym metalicznym kolorze. Nasze pracy objęły pełną korektę lakieru, zajęliśmy się całym wnętrzem wraz z oczyszczeniem i impregnacją skórzanej tapicerki. Felgi zostały zdjęte z auta, oczyszczone oraz zabezpieczone dedykowanym woskiem. Zajęliśmy się także komorą silnika. Lakier po pełnej korekcie został zabezpieczony powłoką kwarcową dla najlepszej ochrony i dopełnienia idealnego efektu wizualnego.

115. Audi RS4 & powłoka kwarcowa

Witamy Was ponownie! Zapraszamy tym razem do obejrzenia prac nad pięknym i szybki Audi RS4. Przy aucie mieliśmy zająć się wszystkim co możliwe. Dlatego przeprowadziliśmy pełen pakiet detailingu. Największym wyzwaniem była praca nad lakierem, który to był bardzo zniszczony przez myjnie automatyczne. Po kilkudniowej korekcie lakieru, auto nabrało połysku i czystej bieli. Finalnie lakier został zabezpieczony powłoką kwarcową. Zajęliśmy się także dokładnie wnętrzem auta gdzie także oczyściliśmy i zaimpregnowaliśmy mocno brudną skórzaną tapicerkę. Pracowaliśmy także nad komorą silnika czy też nadkolami i felgami od wewnątrz. Po zajęciu się wszystkimi detalami auta na zewnątrz zaczęło prezentować się perfekcyjnie. Zapraszamy do relacji

114. Audi A5 Cabrio & powłoka kwarcowa

Witamy i tym razem zapraszamy do relacji z pracy nad Audi A5 w pięknym czarnym niemetalicznym kolorze. Lakier piekny lecz wymagający bardzo dużo pracy aby doprowadzić go do ideału w wyglądzie. W naszym egzemplarzu powłoka była bardzo mocno zniszczona, porysowana i zmatowiała. Po korekcie lakieru i zabezpieczeniu go powłoką kwarcową uzyskaliśmy najlepszy możliwy efekt wizualny. Nie zapomnieliśmy zadbać o każdy detal jak lampy, szyby, końcówki wydechu itp itd. Również ściągnęliśmy z auta koła aby oczyścić je od wewnątrz oraz zając się nadkolami, komora silnika została bezpiecznie oczyszczona. Całe wnętrze, wraz ze skórzaną tapicerką, zostało jak najdokładniej oczyszczone i zabezpieczone. Zapraszamy do relacji.

113. Porsche 911 Turbo Techart & powłoka kwarcowa

Witamy. Tym razem chcemy zaprezentować Wam fotorelację z prac nad Porsche 911 Turbo tuningowanego przez firmę Techart. Na aucie przeprowadziliśmy pełen pakiet usług. Lakier został dokładnie oczyszczony, w pełni skorygowany oraz zabezpieczony trwałą powłoką kwarcową. Zajęliśmy się także wszelkimi innymi detalami auta, jak nadkolami, felgami od wewnątrz, komorą silnika, całym wnętrzem itp itd. Dzięki tym wszystkim zabiegom auto po kilku dniach pracy wyglądało lepiej niż po wyjeździe z salonu. Zapraszamy do zdjęć z prac i efektu końcowego.

112. VW Scirocco 4MOTION R-Performance

Witamy Was ponownie! Tym razem zapraszamy do krótkiej relacji z prac i efektu końcowego nad bardzo wyjątkowym, ponieważ jedynym w Polsce VW Scirocco z napędem na wszystkie 4 koła. Auto zostało stworzone przez firmę tuningową R-Performance, my natomiast mieliśmy przyjemność przez krótką chwilę zając się autem od strony wizualnej. Między modyfikacjami, VW przyjechał do nas, na jeden dzień w celu odświeżenia lakieru. Nie było to łatwe ponieważ lakier auta, jak zobaczycie na zdjęciach, był w dość kiepskim stanie. Podjęliśmy decyzję aby spiąć wszystkich pracowników i w tym krótkim czasie przeprowadzić choć lekką korektę lakieru. Udało się i efekt został w pełni osiągnięty. Po korekcie i zabezpieczeniu woskiem Swissvax, lakier nabrał krwistej czerwieni, dzięki zajęciu się każdym detalem z zewnątrz auto wygląda idealnie. W między czasie zajęliśmy się wnętrzem i oczyściliśmy/zabezpieczyliśmy skórzana tapicerkę. Dokładny opis prac w fotorelacji. Zapraszamy.

111. Porsche 964 Turbo 3.6

Dziś chcielibyśmy pokazać Wam relację z prac nad bardzo kolekcjonerskim autem. Po pierwsze to Porsche, okej kilka jeździ. Po drugie to 964, no tak kilka jest. W wersji Turbo, już ciekawiej. Koneserzy natomiast wyłapią, iż jest to limitowana wersja z silnikiem 3.6 litra oczywiście z turbiną, wyprodukowana w liczbie 1500 egzemplarzy, co czyni go jednym z najrzadszych i najbardziej poszukiwanych Porsche. Jak zobaczycie na zdjęciach z przyjazdu do nas auta, taki egzemplarz nie może być w takim stanie. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przywrócić go do świetności. Zajęliśmy się jak największą ilością detali by auto wyglądało idealnie i cieszyło oko właściciela. Oczywiście pierwszorzędnie oczyściliśmy jak najdokładniej auto, nadkola oraz felgi. Pościągaliśmy niepasujące raczej od auta naklejki. Po inspekcji lakieru wiedzieliśmy, że będzie ciężko, ale postaraliśmy się wyciągnąć z niego jak najwięcej. Włożyliśmy dużo pracy, aby zregenerować zmasakrowany rysami i utleniony mocno lakier. Po korekcie auto zabezpieczone woskiem Swissvax Concorso. Inną długotrwałą czynnością było polerowanie chromów, w tym felg, sporo czasu poświęcone z ręcznym aplikatorem dało naprawdę zauważalny efekt na wyjątkowych felgach Speedline for Porsche. Oczywiście w pełni zajęliśmy się wnętrzem Witamy i zapraszamy Was do krótkiej relacji z prac oraz efektu końcowego nad BMW X3. Autem zajęliśmy się kompleksowo z zewnątrz. Przeprowadziliśmy pełną korektę lakieru, przez co stał się klarowny oraz pozbawiony niedoskonałości. Następnie zaaplikowaliśmy powłokę kwarcową dla najlepszej ochrony. Po zadbaniu o każdy detal auto nabrało perfekcyjnego wyglądu. W między czasie oczyściliśmy i zaimpregnowaliśmy skórzaną tapicerkę. Zapraszamy.br /auta, gdzie zajęliśmy się wszelkimi elementami oraz oczyściliśmy i zabezpieczyliśmy skórę. Oczyściliśmy i zabezpieczyliśmy także komorę silnika i dokładnie bagażnik. Można by pisać i pisać, ale może lepiej zaproszę Was do bardzo obszernej relacji.