Usługi

Uważa się, że auto jest wizytówką człowieka. Wygląd samochodu nadaje przede wszystkim lakier. Zadbaj o niego jak najlepiej, żeby był wyjątkowy, zawsze wyróżniał się i robił wrażenie. Oferowane przez nas pakiety dla Twojego auta pozwolą w pełni osiągnąć ten efekt.

Zabezpieczenie pakietem powłok ceramicznych wszystkich elementów auta nowego

Dla posiadaczy nowych aut oraz aut o doskonałym stanie lakieru przygotowaliśmy specjalny pakiet ochronnych powłok ceramicznych. Posiadając nowe auto musimy pamiętać aby utrzymywać lakier w jak najlepszym stanie. Najnowsze lakiery wodne są bardzo delikatne, narażone na matowienie przez promieniowanie UV, wżery od ptasich odchodów czy innych naleciałości drogowych jak smoła czy soki z drzew, mikrorysy i zmatowienie od mycia mocną chemią itp itd . Dzięki naszemu pakietowi przygotujemy Twoje auto najbezpieczniejszymi metodami i zabezpieczymy przed niekorzystnymi warunkami spotykającymi auto w trakcie użytkowania.
W pakiecie tym staramy się zabezpieczyć każdy detal auta- Lakier, felgi, klosze lamp, szyby, el. chromowane oraz nielakierowane itp itd. Przed zabezpieczeniem auto przechodzi wielogodzinny etap przygotowawczy, zostaje dokładnie oczyszczone z naleciałości oraz zabezpieczeń fabrycznych (kleje, resztki samarów) oraz przechodzi delikatną korektę niedoskonałości pofabrycznych oraz posalonowych, potransportowych.
Oczywiście do zabezpieczenia auta stosujemy najlepsze powłoki ceramiczne z całego świata.
Na życzenie klienta zabezpieczymy także wnętrze auta w każdym detalu kosmetykami najwyższej ligi, zaimpregnujemy skóry.
Ściągniemy z auta koła, zabezpieczymy nadkola, wnętrza felg, zaciski hamulcowe aby w tych trudnych warunkach było je jak najłatwiej utrzymać w idealnym stanie.
Zabezpieczymy także elementy komory silnika aby mniej się brudziła i długotrwale wyglądała schludnie i świeżo.
Zakres cen- zapraszamy do cennika.

Detailing auta używanego

Twoje auto może wyglądać lepiej niż po wyjeździe z salonu. Pakiet detailingu auta używanego jest bardzo szerokim oraz kompletnym szeregiem czynności specjalistów, który zawiera treatment lakieru oraz wszelkich innych elementów. Dzięki bezpiecznym wielostopniowym zabiegom korekty lakieru, zostaną usunięte jego wszelkie niedoskonałości (usunięcie rys oraz mikrorys, zmatowień, niedoskonałości i nadanie maksymalnego połysku). Po wielogodzinnej renowacji lakieru na całe auto aplikowane są powłoki ceramiczne najwyższej światowej jakości w celu jak najdłuższego utrzymania perfekcyjnego wyglądu auta na wiele lat. Nie zapomnimy w tym pakiecie doprowadzić do idealnego stanu wszelkie inne detale jak np. felgi, klosze lamp, el. chromowane, el. nielakierowane itp itd.
Na życzenie klienta także zajmiemy się całym wnętrzem auta, dokładnie w każdym detalu zostanie oczyszczone, wyprane oraz zaimpregnowane, oczywiście włączając w to skórzaną tapicerkę wszelkiego rodzaju.
Dodatkowo zdejmiemy z auta koła w celu oczyszczenia nadkoli, wnętrza felg, zacisków hamulcowych, oczywiście finalnie odpowiednio je zabezpieczymy.
Dla dopełnienia ideału oczyścimy i zabezpieczymy komorę silnika aby ponownie wyglądał jak nowa.
Zapraszamy do dokładnego opisu wszelkich czynności.
Zakres cen- zapraszamy do cennika.

 

 

Smart Repair

Zabiegi Smart Repair to inteligentne naprawy uszkodzeń lakierów. Często spotykamy się z niewielkimi lecz wydawało by się poważnymi uszkodzeniami lakieru, jak np. zarysowania czy obcierki parkingowe. Często są one klasyfikowane jako przyczyny lakierowania całych elementów.. często błędnie. Nierzadko nawet dość głębokie zarysowania, np. od kluczyka, mogą być usunięte bezpowrotnie. Wymaga to specjalistycznych urządzeń oraz umiejętności, jednak często efekty są niewiarygodne. Wielką zaletą jest brak lakierowania uszkodzonego elementu, oszczędzamy przez to pieniądze oraz dany element w dalszym ciągu posiada oryginalną grubość lakieru.

NIGDY nie są przy pracy używane żadne wypełniacze i tym podobne wynalazki. Efekt jest nieodwracalny, zarysowania nigdy nie powrócą !

Zapraszam do obejrzenia kilku przykładowych prac tego typu:

 

 

 

 

 

 

 

Cena za usunięcie zarysowania to ok. 250 zł. Jednak zawsze ustalana jest indywidualnie.

 

Szkolenia

ShineFactory to firma detailingowa z kilkuletnim doświadczeniem. Przez ten czas w profesjonalny sposób zajęliśmy się niezliczoną ilością aut, a już ponad 120 przedstawiliśmy w pełnych fotorelacjach na naszej stronie w dziale projekty.

 

Tym razem jednak pragniemy zaproponować szkolenia z pielęgnacji i kosmetyki aut. Kilkudniowe szkolenie w skrócie obejmować będzie dokładne zapoznanie się z rynkiem oraz wszelkimi produktami kosmetyki aut, poznanie praktyczne metod korekty lakierów, przedstawienie różnorodnych metod zabezpieczania lakierów oraz przede wszystkim przekazanie tajników wiedzy.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z kosztami oraz czynnościami szkolenia.

 

Usuwanie wgniotek bez lakierowania różnego rodzaju metodami.

Witamy i zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty usuwania najróżniejszego rodzaju wgniotek z elementów Państwa aut.

Długo wyszukiwani eksperci z którymi współpracujemy od wielu lat zawodowo zajmują się wyciąganiem wgniotek z aut najróżniejszych marek. Stosujemy najróżniejsze metody ich usuwania od wewnątrz oraz z zewnątrz, nawet tych najcięższych z zamkniętych profili lub w miejscach wzmocnień konstrukcyjnych.

Cena za usuniecie wgnieceń od elementu zaczyna się od 200zł, natomiast zawsze jest dokładnie wyceniane po oględzinach.