Usługi

Uważa się, że auto jest wizytówką człowieka. Wygląd samochodu nadaje przede wszystkim lakier. Zadbaj o niego jak najlepiej, żeby był wyjątkowy, zawsze wyróżniał się i robił wrażenie. Oferowane przez Nas pakiety dla Twojego auta pozwolą w pełni osiągnąć ten efekt.

Shine Detailing

Dzięki pakietowi Shine, Twoje auto zostanie odnowione nie do poznania. Przejdzie bezpieczną, delikatną korektę lakieru oraz zostanie zabezpieczone jednym z najlepszych wosków nadając mu niesamowity wygląd i trwałe zabezpieczenie przed szkodliwymi warunkami. Oczywiście oczyścimy i zabezpieczymy wszelkie inne detale auta jak koła, szyby itp itd.
Pakiet szczególnie polecany dla aut z lekko uszkodzonymi lakierami lub dla osób które chcą mocno odświeżyć wygląd auta w niedużej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym opisem czynności.

ShinePlus Detailing

Pakiet ShinePlus to pakiet pełnego zajęcia się autem z zewnątrz wraz z pełną renowacją lakieru (usunięcie rys oraz mikrorys, zmatowień, niedoskonałości i nadanie maksymalnego połysku). Przeznaczony dla osób które chcą posiadać lakier auta w najlepszym możliwie stanie. Zawiera w sobie dogłębne oczyszczenie lakieru, pełną korektę lakieru jak i woskowanie najlepszymi woskami świata. Nie zapominamy oczywiście o wszelkich detalach auta jak i oczyszczeniu oraz zabezpieczeniu felg dedykowanym woskiem. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą czynności, w ramach pakietu ShinePlus, przeznaczonym dla Twojego auta i zalet z nich wynikających.

Max Shine Detailing

Twoje auto może wyglądać lepiej niż po wyjeździe z salonu. Pakiet Max Shine Detailing, jest największym i najbardziej kompletnym pakietem który zawiera treatment lakieru oraz wszelkich innych elementów. Dzięki bezpiecznym trójstopniowym zabiegom korekty lakieru zostaną usunięte jego wszelkie niedoskonałości (usunięcie rys oraz mikrorys, zmatowień, niedoskonałości i nadanie maksymalnego połysku). Naturalne, syntetyczne czy hybrydowe woski i środki zastosowane do pielęgnacji nadwozia nadadzą ostateczny niewiarygodny wygląd oraz zabezpieczenie przed szkodliwymi warunkami na długi czas. Nie zapomnimy w tym pakiecie doprowadzić do idealnego stanu wszelkie inne detale jak np. wnęki kół, felgi od wewnętrznej strony, komorę silnika czy całe wnętrze auta. Zapraszamy do dokładnego opisu wszelkich czynności.

New Shine Detailing

Dla posiadaczy nowych aut oraz aut o doskonałym stanie lakieru przygotowaliśmy specjalny pakiet New Shine. Posiadając nowe auto musimy pamiętać aby utrzymywać lakier w jak najlepszym stanie. Najnowsze lakiery wodne są bardzo delikatne, narażone na matowienie prze promieniowanie UV, wżery od ptasich odchodów czy innych naleciałości drogowych jak smoła czy soki z drzew, mikrorysy i zmatowienie od mycia mocną chemią itp itd . Dzięki naszemu pakietowi przygotujemy Twoje auto najbezpieczniejszymi metodami i zabezpieczymy przed niekorzystnymi warunkami naturalnymi.
W pakiecie tym staramy się zabezpieczyć każdy detal auta. Najpierw ściągniemy z auta koła i zabezpieczymy nadkola i wnętrze felg specjalnym dedykowanymi środkami. Następnie oczyścimy dokładnie auto z wszelkich naleciałości i zabezpieczeń fabrycznych oraz zaaplikujemy maszynowo specjalny podkład pod finalne zabezpieczenie w celu uzyskania najlepszego efektu wizualnego i przyjęcia się finalnego zabezpieczania. Zabezpieczymy lakier najlepszymi woskami świata jak Zymol czy Swissvax czy specjalistyczną mocną powłoką ceramiczną. Zaaplikujemy powłokę hydrofobową na szyby. Zabezpieczymy wszelkie inne detale na zewnątrz auta jak np. elementy nielakierowane, klosze lamp, felgi itp. Zajmiemy się także każdym detalem wnętrza. Wszelkie elementy zostaną zabezpieczone wybranymi przez nas z całego rynku najlepszymi kosmetykami, skóry zostaną zaimpregnowane. Zabezpieczymy także elementy komory silnika aby mniej się brudziła i długotrwale wyglądała schludnie i świeżo.

Protection Shine

Zabezpieczenie całego auto z zewnątrz. Woskowanie lakieru najlepszymi woskami świata, zabezpieczenie szyb powłoką hydrofobową, kół trwałym woskiem itp itd. Dzięki ich niewiarygodnym właściwościom, auto w zdecydowanie mniejszym stopniu ulega zabrudzeniu a sam lakier zostanie zabezpieczony przed szkodliwym działaniem soli oraz innych naleciałości z dróg. Dzięki zastosowaniu specjalnych cleaner’ów, które oczyszczą lakier i przygotują go pod aplikację wosku, sam wosk będzie maksymalnie długo działał na lakierze. Twój lakier będzie zawsze posiadał wspaniały lustrzany blask a auto będzie wyglądać świeżo i elegancko. Zapraszamy!

Smart Repair

Zabiegi Smart Repair to inteligentne naprawy uszkodzeń lakierów. Często spotykamy się z niewielkimi lecz wydawało by się poważnymi uszkodzeniami lakieru, jak np. zarysowania czy obcierki parkingowe. Często są one klasyfikowane jako przyczyny lakierowania całych elementów.. często błędnie. Nierzadko nawet dość głębokie zarysowania, np. od kluczyka, mogą być usunięte bezpowrotnie. Wymaga to specjalistycznych urządzeń oraz umiejętności, jednak często efekty są niewiarygodne. Wielką zaletą jest brak lakierowania uszkodzonego elementu, oszczędzamy przez to pieniądze oraz dany element w dalszym ciągu posiada oryginalną grubość lakieru.

NIGDY nie są przy pracy używane żadne wypełniacze i tym podobne wynalazki. Efekt jest nieodwracalny, zarysowania nigdy nie powrócą !

Zapraszam do obejrzenia kilku przykładowych prac tego typu:

 

 

 

 

 

 

 

Cena za usunięcie zarysowania to ok. 250 zł. Jednak zawsze ustalana jest indywidualnie.

 

Szkolenia

ShineFactory to firma detailingowa z kilkuletnim doświadczeniem. Przez ten czas w profesjonalny sposób zajęliśmy się niezliczoną ilością aut, a już ponad 120 przedstawiliśmy w pełnych fotorelacjach na naszej stronie w dziale projekty.

Tym razem jednak pragniemy zaproponować szkolenia z pielęgnacji i kosmetyki aut. Kilkudniowe szkolenie w skrócie obejmować będzie dokładne zapoznanie się z rynkiem oraz wszelkimi produktami kosmetyki aut, poznanie praktyczne metod korekty lakierów, przedstawienie różnorodnych metod zabezpieczania lakierów oraz przede wszystkim przekazanie tajników wiedzy.

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z kosztami oraz czynnościami szkolenia.

 

Usuwanie wgniotek bez lakierowania różnego rodzaju metodami.

Witamy i zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty usuwania najróżniejszego rodzaju wgniotek z elementów Państwa aut.

Długo wyszukiwani eksperci z którymi współpracujemy od wielu lat zawodowo zajmują się wyciąganiem wgniotek z aut najróżniejszych marek. Stosujemy najróżniejsze metody ich usuwania od wewnątrz oraz z zewnątrz, nawet tych najcięższych z zamkniętych profili lub w miejscach wzmocnień konstrukcyjnych.

Cena za usuniecie wgnieceń od elementu zaczyna się od 200zł, natomiast zawsze jest dokładnie wyceniane po oględzinach.